بهداشت دهان و دندان

چرا صبح ها دهانمان تلخ و بد مزه است؟

برنا/ تلخی و بدمزه بودن دهان اول صبح می تواند به دلیل مسائل کبدی ، عدم رعایت بهداشت دهان ، سینوزیت یا وجود بیماری های دیگر در بدن باشد.

4 تیر 1399

استفاده از زیورآلات در چه قسمتهایی از بدن خطرناک است؟؟؟

می توان گفت یکی از بی خطرترین زیورآلات موجود ، گوشواره هایی هستند که به نرمه گوش وصل میکنیم …

27 خرداد 1399

آیا برزیل را برای سفر می پسندم؟

سواحلبرزیل یکی از کشورهای جهان با بهترین سواحل کره زمین است: در خط ساحلی برزیل مسیرهای ساحلی آرام به سمت جزایر، سواحل پر جنب و جوش شهرهای بزرگ و سواحلی با پس زمینه جنگل های باران خیز می بینید.

4 فروردین 1399

حقایقی جالب و خواندنی که احتمالا نمی دانستید!

خبرنگاران: ما انسان ها با یک کنجکاوی ذاتی متولد می شویم. اگر به من اعتقاد ندارید، از Google سؤال کنید! بیشتر سوالاتی که مردم در گوگل جست و جو می کنند با کلمه چرا شروع می شوند! چرا آسمان آبی است؟ چرا پرندگان روی یک پا می ایستند؟ بنابراین در ادامه با خبرنگاران...

18 بهمن 1398

6 ورزش صورت جایگزین جراحی پلاستیک

جراحی صورت تنها راه مقابله با پیری و نقص های صورت نیست. روش های دیگری نیز وجود دارند که می توانیم جایگزین جراحی ها کرده و فرم صورت را زیباتر و حتی چین و چروک های صورت را کمتر کنیم.

16 آذر 1398

آشنایی با تنگ تیزاب ، شیراز

تفرجگاه تنگ تیزاب شیرازدر این مقاله از معرفی جاهای تفریحی شیراز شما کاربران عزیز و علاقمند به سفر را با تفرجگاه تنگ تیزاب شیراز آشنا خواهیم کرد پس اگر به دنبال مکان های تفریحی در شیراز هستید بازدید از این مکان را از قلم نیاندازید

9 آبان 1398

علائم تشنج را بشناسید

ممکن است یک فرد به علت یک بیماری مثلا مسمومیت دارویی دچار یک بار تشنج گردد که این صرع اطلاق نمی گردد. صرع زمانی است که بیماری مزمن و تکرار شوند باشد. در این میان تشنج علائمی دارد که ضروری است آن ها را بدانیم.

1 مهر 1398