اخبار سیاسی

جلسه شورای هماهنگی مراکز روابط عمومی دستگاههای اجرایی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مراکز اطلاع رسانی و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی کشور به ریاست علی بهادری جهرمی، رئیس شورای اطلاع رسانی دولت و به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات...

22 آبان 1401

سمن های رویکرد محور تقویت می شوند

رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: سال جاری برنامه این سازمان، تقویت سمن های رویکرد محور در مسائل مختلف است تا شتاب بیشتری در فعالیتهایشان بوجود آید.

1 آبان 1401

اولین اظهارات رئیس صدا و سیما درباره خرابکاری در پخش خبر 21 ، واکنش به جدایی چند مجری تلویزیون در ناآرامی های اخیر

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: اختلال در پخش خبر ساعت 21 در دست آنالیز است و پس از معین شدن نتیجه ها، اقدام های لازم را انجام می دهیم.

20 مهر 1401

جلسه غیرعلنی مجلس برای آنالیز ناآرامی های اخیر

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی به منظور آنالیز اتفاقات و ناآرامی های اخیر در سطح کشور برگزار گردید.

10 مهر 1401

نکاتی درباره قیمت و نحوه خرید خانه (آپارتمان) در ترکیه (تور ارزان ترکیه)

سیاست های باز ترکیه در خصوص مهاجران سبب شده افراد تبعه کشورهای دیگر ملک مسکونی و مغازه خریداری نموده و از این طریق اقامت این کشور را دریافت نمایند. کسانی که شخصا برای خرید ملک در ترکیه اقدام می نمایند، اغلب به علت عدم آگاهی به رویه انجام کارها و نداشتن...

28 شهریور 1401

سرمایه گذاری هنگفت روسیه در گردشگری

معاون نخست وزیر، دیمیتری چرنیشنکو در مجمع مالی شرق گفت: سرمایه گذاری مستقیم بودجه در گردشگری روسیه در سال های 2023 تا 2030 بالغ بر 462 میلیارد روبل (7.58 میلیارد دلار) خواهد بود.

19 شهریور 1401

پاسخ به اعتراض به دستورالعمل اداری و استخدامی کارگران پایگاه های میراث ملی و جهانی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، پاسخ به اعتراض به دستورالعمل اداری و استخدامی کارگران پایگاه های میراث ملی و جهانی مطرح شد.

31 مرداد 1401

سفیر چین در ایران: اجازه استقلال تایوان را نمی دهیم

در شرایطی که تنش ها بر سر برنامه سفر احتمالی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان بالا گرفته است، چانگ هوآ سفیر چین در ایران در این باره اظهارنظر کرد.

14 مرداد 1401

تا دو ماه دیگر تولید سمند و پژو 405 متوقف می شود

سال گذشته در پی بازدید سرزده رئیس جمهور از پارکینگ های خودروهای دارای کسری قطعه و خطوط تولید و با دستور وی گروه صنعتی ایران خودرو متعهد به کاهش تعداد خودروهای ناقص به اندازه متعارف حداکثر تولید تجمیعی دو هفته خود شد.

7 مرداد 1401

تاثیر کیسه، نایلون و ساک پارچه ای در کسب و کار

یکی از اولین عناصر تنوع، فرآیندهای تبلیغاتی است. تقریباً هر شرکتی از کیسه، نایلون و ساک پارچه ای برای تبلیغات برند محور استفاده می نماید. امروزه به طور گسترده ای در چارچوب اثربخشی تبلیغات در کسب و کار ارزیابی می گردد. مطالعات مربوط به این موضوع در قالب...

5 مرداد 1401

وزارت صمت: توقفی در سامانه تخصیص خودرو انجام نشده است

مرکز ارتباطات وزارت صمت با تاکید بر اینکه توقفی در سامانه تخصیص خودرو انجام نشده، اعلام نمود: سامانه یکپارچه تخصیص خودرو متعلق به وزارت صمت نیست و فقط نظارت آن از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام می گردد.

31 تیر 1401

6 عامل عمده در عدم تحقق اهداف استراتژیک سازمان ها

امیر نیک خواه، مشاور مدیریت و تجارت بین الملل: اهداف استراتژیک به عنوان نیروی محرکه عمل نموده و جهت سازمان را جهت دهی می نمایند.

19 تیر 1401

ویزیت پزشکان گران شد

بهرام عین اللهی، در ارتباط زنده تلفنی با خبر ساعت 21 سیما، گفت: تعرفه های پزشکی سال 1401 در بخش های دولتی و خصوصی به طور میانگین 19.5 و 24 درصد افزایش یافت .

1 تیر 1401

آشکار شدن تدریجی نتایج اصلاحات ساختاری اقتصاد با توجه ویژه رئیس جمهور

خبرگزاری خبرنگاران-وزیر اقتصاد گفت: رئیس جمهور به مسائل کسب و کار و چالش های این حوزه توجه ویژه دارد و آثار گام های بزرگی که در این جهت و برای اصلاحات ساختاری اقتصاد برداشته شده به تدریج هویدا خواهد شد.

9 خرداد 1401

بازگرداندن حساب های شرکت های بزرگ صنعتی به استان محل استقرار

وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت از وی خواست شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان ها را ملزم به بازگرداندن حساب های بانکی خود به استان محل استقرار شرکت کنند.

4 خرداد 1401

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، با حکم عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی سالم به عنوان مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.

3 خرداد 1401

نحوه فروش ایده به رده های بالای سازمان

یک ایده عالی دارید - یک تغییر محصولی که پول شرکت شما را ذخیره خواهد نمود، یک تغییر فرآیند برای افزایش بهره وری تیم تان، یا طرحی برای جلوگیری از یک بحران قریب الوقوع. فقط یک مانع وجود دارد: مطمئن نیستید برای صحبت درباره این محصول چطور به رئیس تان نزدیک شوید،...

23 اردیبهشت 1401

می خواهم بمانم حتی بدون تو

عجیب ترین اتفاقی که پس از عزل شهاب عزیزی خادم در سئول جنوبی رقم خورد، چرخش نامحسوس حامیان دانه درشت وی در کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال بود.

19 اردیبهشت 1401

استفاده از المان های ایرانی ـ اسلامی در نمای ساختمان های مرکز

خبرگزاری خبرنگاران-نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: با یک تحقیق جزئی می توانیم المان های سنتی اسلامی و ایرانی را که در جهان نظیر ندارد، به ساختمان هایمان الصاق کنیم.

19 اردیبهشت 1401

زمان پخش سری نو دورهمی معین شد

سری تازه مسابقه دورهمی پخش خود را از نوروز 1401 شروع خواهد نمود. این برنامه با اجرای مهران مدیری با دعوت از چهره های شناخته شده، هنرمندان و ورزشکاران با رویکردی تازه و نگاهی متفاوت فراوری و پخش می گردد.

17 اردیبهشت 1401
تعداد: (453)