اخبار صنعت

سامان دهی و تامین زیرساخت های کمپ گردشگری اسبفروشان شهرستان سراب

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از ساماندهی و تامین زیرساخت های کمپ گردشگری اسبفروشان شهرستان سراب خبر داد.

27 تیر 1398

قبرس دستور دستگیری خدمه کشتی حفاری ترکیه را صادر کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، مقامات قبرس در واکنش به حفاری ترکیه در نزدیکی این کشور اعلام کردند: فعالیت حفاری ترکیه برای کشف گاز در 60 کیلومتری غرب جزیره، بدون مجوز جمهوری قبرس انجام گرفته است.

27 تیر 1398

گزارش خبرنگاران، نگاهی به روند هسته ای شدن ازبکستان

در دیدار اخیر لاوروف با وزیر خارجه ازبکستان عنوان شده که مکان یابی احداث نیروگاه هسته ای ازبکستان به اتمام رسیده و ادعا شده این نخستین بار است که چنین نسلی از تکنولوژی هسته ای در آسیای مرکزی احداث می گردد.

25 تیر 1398

آنالیز همکاری تجاری تهران و آستانه در سنای قزاقستان

معاون وزیر کشاورزی قزاقستان در نشست علنی این کشور همکاری تجاری بین آستانه و تهران را تشریح کرد.

21 تیر 1398

2 میلیارد و 140 میلیون مترمکعب از حجم مخزن سدهای کردستان پر است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کردستان ، گفت: مجموع حجم مخزن سدهای استان دو میلیارد و 548 میلیون مترمکعب بوده که از این مقدار، هم اکنون دو میلیارد 140 میلیون مترمکعب آن پر است.

19 تیر 1398

مسعود ریگی: 25 هفته برای گل زدن انتظار کشیدم، کمترین حق ما دریافت سهمیه لیگ قهرمانان است

مسعود ریگی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تأکید کرد که کمترین حق آنها در این فصل، رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

15 تیر 1398

پیک تقاضا برای نفت تا 15 سال دیگر

ویتول که بزرگترین شرکت بازرگانی انرژی مستقل جهان است، پیش بینی کرد تقاضا برای نفت تا 15 سال دیگر به پیک خود خواهد رسید و به گروهی پیوست که درباره ضرورت آماده شدن صنعت انرژی برای گرایش به سوی سوخت های پاک تر هشدار می دهند.

8 تیر 1398

قطار گردشگری می تواند تحولی بزرگ در حوزه گردشگری استان باشد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: قطار گردشگری می تواند تحولی بزرگ در حوزه گردشگری این استان باشد.

26 خرداد 1398

پیشکسوت پرسپولیس: برانکو حذفی باز نیست، روز اول هم گفتم کاش بودیمیر نمی آمد

مدافع سابق پرسپولیس می گوید برانکو برخلاف لیگ برتر نتوانسته در جام حذفی با اقتدار ظاهر گردد.

25 خرداد 1398

جلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان پردیس برگزار گردید

اولین جلسه خدمامت سفر شهرستان پردیس با ریاست معاونت عمرانی، فرماندار، شهردار پردیس و بومهن، بخشدار بومهن، بخشدار جاجرود، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پردیس، رئیس اداره آموزش و پرورش، مسئولان و روسای ادارات و نهادهای ذیربط و دبیری رئیس اداره...

24 خرداد 1398

مگر می توان در مازندران برنج نکاشت...

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت:صنعتی در مازندران به کشاورزی یاری می نماید که اثر سویی بر روی آب و سیستم کشاورزی نگذارد.

23 خرداد 1398

سامانه جدید بارشی کشور را فرا می گیرد

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از فردا 25 بهمن، به کشور اطلاع داد و گفت : این سامانه شنبه در کل کشور فعال می گردد.

22 خرداد 1398

47 پروژه در شهرستان کنگان افتتاح و یا کلنگ زنی شد

فتح اله نوروزی در گفت وگو با خبرنگاران با تقدیر از حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: در دهه فجر سال جاری بیش از 47 پروژه با اعتبار افزون بر 131 میلیارد تومان به بهره برداری و یا شروع عملیات اجرایی شد.

21 خرداد 1398

اگر صنعت و دانشگاه ادغام نشوند باید منتظر عواقب جدید باشیم

یک مدرس دانشگاه تاکید نمود: اگر دانشگاه ها نسبت به ادغام صنعت کنونی کشور و علم دانشگاهی اقدام نکنند، باید تمام دانشگاه و سیستم آموزشی کشور در راستای رفع کردن عواقب این بحران، تغییر کند.

12 خرداد 1398

زنان روستایی در توسعه روستایی نقش بی بدیلی دارند

محمود محمودی در تبادل نظر با خبرنگاران اظهارداشت: نقش زنان روستایی در توسعه روستایی و رشد کشاورزی بسیار معین کننده و حیاتی است و باید تقویت گردد.

5 خرداد 1398

تکمیل پروژه های زیرساختی گردشگری بناب، ساماندهی مسیر دسترسی کمپ قره قشون

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ساماندهی مسیر دسترسی کمپ قره قشون بناب در راستای تکمیل پروژه های زیرساختی گردشگری شهرستان اطلاع داد.

28 اردیبهشت 1398

عوامل و خطراتی که بوی فاضلاب در منزل دارد!

حس بوی زننده و تنفر آوری که ممکن است در منزل به مشام شما برسد، ممکن است خطرناک باشد و آسیب های جبران ناپذیری را در پی داشته باشد.

19 اردیبهشت 1398

پورموسوی: وقتی فولادی ها با گزینه های دیگر به نتیجه نرسیدند سراغ قطبی رفتند، دیدم کسی کنار استقلال خوزستان نیست گفتم نمی آیم

سیداکبر پورموسوی، سرمربی پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد مسئولان این باشگاه به دلیل عدم توافق با گزینه های مدنظرشان با افشین قطبی قرارداد بسته اند.

10 اردیبهشت 1398

آیا جلیقه زردها آینده مکرون را معین می کننند؟

فارس نوشت: در شرایطی که سخنگوی جلیقه زردها شرایط فرانسه را شرایط جنگ داخلی توصیف نموده، آینده ماکرون به عنوان قدرتمندترین رهبر آینده اتحادیه اروپا تحت الشعاع درگیری با معترضان قرار گرفته است.

8 اردیبهشت 1398

تاثیر سفر با خودروهای شخصی بر افزایش آلودگی هوا

فردی که با خودروی شخصی خود سفر می نماید به طور متوسط بیش از پنج برابر فردی که همان مسیر را با اتوبوس یا قطار طی می نماید، سبب انتشار گاز دی اکسید کربن می گردد.

2 اردیبهشت 1398
تعداد: (27)