گازرسانی به روستاها از افتخارهای دولت تدبیر و امید است

به گزارش مجله پیامک، رئیس جمهوری ارائه خدمات بی نظیر به روستاها در بخش های برق رسانی، گازرسانی، آب، بهداشتی، جاده، مدارس و سایر خدمات را از افتخارهای دولت تدبیر و امید برشمرد و گفت: یکی از تلاش های مهم این است که به روستاها خدمت کنیم تا روستاهای ما آباد شوند.

گازرسانی به روستاها از افتخارهای دولت تدبیر و امید است

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، امروز (پنجشنبه، 27 آذرماه) در آیین بهره برداری رسمی از 99 پروژه ملی وزارت کشور در حوزه عمران و مدیریت شهری، گفت: امروز 99 پروژه با اعتبار 7هزار و 950 میلیارد تومان افتتاح شد و بسیار خوشحالم که تا پایان دولت قرار است 180 پروژه دیگر با اعتبار 25 هزار میلیارد تومان افتتاح شود.

وی ارائه خدمات بی نظیر به روستاها در بخش های برق رسانی، گازرسانی، آب، بهداشتی، جاده، مدارس و سایر خدمات را از افتخارهای دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود: یکی از تلاش های مهم این است که به روستاها خدمت کنیم تا روستاهای ما آباد شوند و بتواند این جاذبه معکوس را به وجود بیاورد که از شهر به روستا مهاجرت انجام گیرد و این کار امکان پذیر است.

رئیس جمهوری ترافیک و آلودگی هوا را دو مسئله بسیار مهم شهرهای بزرگ کشور مطرح نمود و گفت: دولت اقدام های بسیار مهمی در این زمینه انجام داده است. زباله سوزها از مواردی است که برای حفظ محیط زیست و جلوگیری آلودگی هوا انجام می شود. در این زمینه اقدام هایی اجرا شده که تولید گاز را توسعه بدهیم و سوخت نیروگاه ها از گاز تامین شود و آلودگی ها کاهش پیداکند.

روحانی شرح داد: علاوه بر این، کیفیت بنزین و گازوئیل در راستا یورو 4 و 5 قرار گرفتند که این هم می تواند به جلوگیری از آلودگی هوا کمک کند. در این زمینه هم دولت و هم شهرداری ها باید تلاش کنند تا بتوانیم این مسائل را در کلان شهرها حل کنیم.

وی با بیان اینکه چند سال است در شرایط جنگ اقتصادی قرار گرفتیم، مطرح نمود: خوشحالم که در شرایط جنگ اقتصادی تحمیلی و شرایط کرونا، با تلاش همه مردم و مسئولان امسال شاهد افتتاح های بسکمک از جمله در این هفته هستیم و تا پایان سال همین برنامه ها را ادامه خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1389

به "گازرسانی به روستاها از افتخارهای دولت تدبیر و امید است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گازرسانی به روستاها از افتخارهای دولت تدبیر و امید است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید