گرشاسبی: حیف است پرسپولیس قهرمان آسیا نشود، وزیر ورزش مدام پیگیر وضعیت تیم است

به گزارش مجله پیامک، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان هم به این نتیجه رسیده اند که با همه مسائل و کمبود هایی که داشتیم به اینجا رسیدیم و حالا حیف است که قهرمان آسیا نشویم.

گرشاسبی: حیف است پرسپولیس قهرمان آسیا نشود، وزیر ورزش مدام پیگیر وضعیت تیم است

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شرایط پرسپولیس در فاصله سه روز مانده به دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه شرایط بسیار خوب است و سفارت ژاپن نهایت همکاری را با باشگاه پرسپولیس داشته است. در تماسی که با نمایندگان باشگاه در ژاپن داشتیم هتل مناسبی برای تیم تدارک دیده شده است و آشپز های ایرانی هم در آنجا هستند تا منوی غذایی که برای تیم لحاظ شده را تهیه نمایند. تیم هم تا ساعاتی دیگر عازم توکیو می گردد و طبق برنامه عصر امروز به آنجا خواهیم رسید. به خاطر کمبود وقت امروز (چهارشنبه) را تمرین نخواهیم داشت، اما روز پنجشنبه یک جلسه تمرین و روز جمعه هم در زمین محل مسابقه تمرین دیگری را برگزار خواهیم کرد. شنبه هم ان شاءالله بازی رفت فینال را برگزار می کنیم.

تصور می کردیم کاشیما امروز بازی دارد وی با بیان اینکه قرار بود کاشیما آنتلرز امروز به میدان برود، اضافه نمود: طبق برنامه قرار بود امروز کاشیما در یک بازی حساس به مصاف یکی از تیم های قدر جی لیگ برود، اما در خبرها خواندم که این بازی لغو شده است. هر چند در صحبت هایی که با مسئولان این باشگاه در تهران داشتیم آنها مدعی بودند امکان ندارد بازی روز چهارشنبه شان لغو گردد، چرا که آنجا برنامه ریزی ها بسیار دقیق است. به هرحال امیدوارم خدا یاری کند و تیم دست پر از ژاپن برگردد. بازیکنان بسیار باانگیزه و آماده هستند و باید مثل همیشه جنگنده و مردانه در زمین حاضر شوند تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

حیف است قهرمان نشویم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به طرح این مسئله که خود او تا چند ماه پیش فکرش را نمی کرد تیمش با همه مسائلی که داشت تا فینال لیگ قهرمانان پیش برود و در حال حاضر چقدر شانس برای قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها قائل است، یادآور شد: واقعاً حیف است که ما تا این مرحله آمده ایم، اما قهرمان نشویم. خود بازیکنان هم به این نتیجه رسیده اند که با مسائل و کمبودهای زیادی تا اینجا آمده اند و واقعاً حیف است قهرمان آسیا نشوند. ان شاءالله به لطف خدا و یک کوشش ویژه دیگر از سوی بازیکنان بتوانیم تاریخ ساز شویم.

نگذاشتیم بازیکنان کمبودی را احساس نمایند گرشاسبی راجع به مسائلی که پیرامون تیمش وجود دارد، توضیح داد: خیلی نمی خواهم به مسائل تیم ورود کنم، اما نگذاشتیم خیلی به بازیکنان سخت بگذرد و کمبودی را احساس نمایند، اگرچه به خودم خیلی سخت گذشت. تأمین بودجه و داستان های دیگر که الان زمان خوبی برای پرداختن به آنها نیست، برای ما مشکل ساز بوده است. خوشبختانه هم اکنون همه دست به دست هم داده و یک عزم ملی به وجود آورده اند تا پرسپولیس قهرمان آسیا گردد. حتی شخص وزیر هم به مسائل مربوط به تیم ورود نموده و آماده سازی استادیوم آزادی را رصد می نماید تا از هر نظر آماده میزبانی باشد. ضمن اینکه با ما هم مرتب در تماس بوده و پیگیر وضعیت تیم است. ما نیز طبق وظیفه کوشش می کنیم تیم با مشکل و مانعی روبرو نگردد و ان شاءالله هم بازی رفت و هم بازی برگشت که توأم با مراسم اختتامیه هست را در شأن جمهوری اسلامی برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 108

به "گرشاسبی: حیف است پرسپولیس قهرمان آسیا نشود، وزیر ورزش مدام پیگیر وضعیت تیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرشاسبی: حیف است پرسپولیس قهرمان آسیا نشود، وزیر ورزش مدام پیگیر وضعیت تیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید