نخستین همایش ملی مسکن پایدار از سوی دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد

به گزارش مجله پیامک، نخستین همایش ملی مسکن پایدار 12 تیر 1399 از سوی دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می گردد.

نخستین همایش ملی مسکن پایدار از سوی دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت ارزان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، نخستین همایش ملی مسکن پایدار 12 تیر 1399 توسط دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران - موسسه مهد پژوهش ره پویان حقیقت - انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ازجمله محور های همایش شامل؛ نقش اقلیم در طراحی مسکن، معماری اسلامی و ارتباط آن با طراحی مسکن، تاثیر طراحی مسکن بر راحتی و آسایش خانواده، تاثیر چیدمان، رنگ، نور و دید در طراحی مسکن، نقش آکوستیک و عایق بندی در طراحی مسکن، تاثیر تهویه در طراحی مسکن، تاثیر سرمایش و گرمایش ساختمان بر کیفیت مسکن، تاثیر تفکرات معماری غربی بر طراحی مسکن ایرانی، بازشناسی الگو های مسکن ایرانی، تبیین شاخص ها و اصول مسکن ایرانی، تاثیر زندگی در مسکن امروزی بر روح و روان ساکنین، تاثیر فضای سبز در طراحی مسکن، تاثیر انرژی در طراحی مسکن، نگاه تطبیقی به مسکن سنتی و مدرن در ایران، برسی مقوله روانشناسی محیط در طراحی مسکن، هویت و طراحی مسکن می گردد.

مهلت ارسال چکیده یکم خرداد ماه 99 و ارسال مقالات 25 هرداد ماه 99 خواهد بود. آخرین مهلت ثبت نام (در صورت پرنشدن ظرفیت 30 خرداد 99 است.

ارائه گواهینامه به شرکت نمایندگان در کنفرانس و نشست ها، ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام ISC و نمایه کلیه مقالات در آن، اختصاص کد COI به تمامی مقالات و نمایه و انتشار آن­ها در سیویلیکا، ارائه گواهی حضور درکنفرانس قابل استعلام، برخورداری از امتیاز علمی ارائه مقاله در کنفرانس بین المللی از امتیازات این کنفرانس خواهد بود.

گفتنی است؛ افرادی که به صورت حضور آزاد (بدون مقاله) شرکت می نمایند امکان برخورداری از امتیاز حضور در کنفرانس بین المللی و نشست های تخصصی را دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 929

به "نخستین همایش ملی مسکن پایدار از سوی دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین همایش ملی مسکن پایدار از سوی دانشگاه علم و صنعت برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید