ظرفیت بیمارستان های گلستان تکمیل شد

به گزارش مجله پیامک، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: ظرفیت تخت های بیمارستان هایی که مختص بستری بیماران حاد تنفسی در استان گلستان بودند پر شده است و جوابگوی بیماران جدید نیست.

ظرفیت بیمارستان های گلستان تکمیل شد

به گزارش گروه اجتماعی مجله پیامک، سراج الدین عارف نیا اظهارکرد: ظرفیت تخت های بیمارستان هایی که مختص بستری بیماران حاد تنفسی در استان گلستان بودند پر شده است و جوابگوی بیماران جدید نیست.

وی از مردم خواست به شدت مراقبت نمایند و از منازل خود جز برای انجام فعالیت های خیلی ضروری خارج نشوند.

عارف نیا اضافه نمود: برای عمل به وظایف خود باید از امکانات لازم برخوردار باشیم، اما در حال حاضر بار بستری بیماران بسیار بیشتر از بار ترخیص است.

وی با بیان اینکه نمی دانم مردم گلستان چه زمانی می خواهند کرونا را جدی بگیرند، اضافه نمود: اینکه با وجود مسائل و مسائل فراوان بخش عمده ای از رویکرد صدا و سیما و رسانه ها به بیماری کووید -19 اختصاص یافته نشان می دهد مسئله کاملاً جدی است، متأسفانه با وجود همه تأکیدات ما هنوز هم عده ای در مراسم عزاداری و تجمعات شرکت می نمایند.

عارف نیا گفت: هیچ راهی برای کنترل این بیماری نیست مگر اینکه در خانه بمانیم و توصیه های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی ادامه داد: هتل ورزش گلستان با ظرفیت 200 تخت برای اسکان بیمارانی که بهبود یافته اند، اما همچنان احتیاج به قرنطینه دارند آماده شده است.

عارف نیا همچنین از مردم خواست از مراجعه های غیر ضروری به مراکز درمانی خودداری و اگر علائم شدید داشتند به بیمارستان ها مراجعه نمایند.

معاون درمانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: فشار بر روی کادر درمانی زیاد است و از مردم خواست هنگام حضور در بیمارستان با صبر و حوصله بیشتری برخورد نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 843

به "ظرفیت بیمارستان های گلستان تکمیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظرفیت بیمارستان های گلستان تکمیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید