روحانی: شعار در خانه بمانیم پابرجاست

به گزارش مجله پیامک، به گزارش تجارت نیوز، حسن روحانی رئیس جمهور با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان که ماه بهره مندی از معنویات، مناجات و فیوضات الهی است، از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواست تا با تقویت آنالیز های لازم در زمینه چگونگی و زمان بازگشایی اماکن مذهبی، مساجد و بقاع متبرکه، گزارشی جامع و دقیق برای تصمیم گیری در این راستا به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه گردد.

روحانی: شعار در خانه بمانیم پابرجاست

جهت دریافت خدمات اجرای اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

روحانی روز آدینه در گفت وگو با سعید نمکی،اضافه کرد: بازگشایی و فعالیت اماکن مذهبی متبرکه و مساجد با رعایت کامل دستورالعمل ها و اصول بهداشتی از دغدغه های مهم دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و باید در این راستا کوشش مضاعفی انجام گردد.

رئیس جمهور با اشاره به فضای معنوی و اشتیاق مردم متدین و مؤمن کشور برای حضور در اماکن مذهبی در ماه مبارک رمضان و بهره مندی از برکات معنوی این ماه، گفت: از آروزهای عظیم دولت بازگشایی و فعالیت اماکن مذهبی و حضور مردم در اجتماعات و مراسم های دینی است.

روحانی با تقدیر از همراهی، همکاری و کوشش جهادی محافل مذهبی و جوانان در هیئت ها و مساجد در این شرایط و ارائه خدمات بهداشتی به مردم، تأکید کرد: باید همچنان در اطلاع رسانی ها نسبت به ضرورت رعایت پروتکلهای بهداشتی در محیط های گوناگون کسب و کار و مراکز تجمعی توجه داشه باشیم.

رئیس جمهور ادامه داد: مردم عزیز باید توجه داشته باشند که همچنان شعار در خانه بمانیم پابرجا بوده و تنها باید برای انجام امور ضروری اقدام به رفت و آمد داشته باشند.

روحانی همچنین با اشاره به ضرورت تقویت شرکت های دانش بنیان و تمرکز وزارت بهداشت و درمان برای توسعه همکاریها با این بخش در زمینه فراوری تست های آنتی بادی دستور داد تا با استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات و همه متخصصین کارآمد کشور، با همراهی همه بخش ها و پس از آزمایشهای دقیق به این دستاورد دست یافته و نسبت به فراوری سراسری آن اقدام کنیم.

رئیس جمهور همچنین به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستور داد تا گزارش دقیقی از شرایط استان های کشور در مقابله با کرونا برای آنالیز در جلسه فردای رؤسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا و اتخاذ تصمیمات لازم و تصویب آنها در جلسه روز یکشنبه ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه دهد.

همچنین نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در این گفت وگو ضمن ارائه گزارشی از آخرین شرایط مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، شرایط استان های کشور در این زمینه و چگونگی هماهنگی ها و تعاملات با دیگر دستگاه ها در زمینه بازگشایی اصناف و کسب و کارها، اضافه کرد: کمیته ای برای آنالیز چگونگی بازگشایی اماکن مذهبی تشکیل و گزارش آن به ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه خواهد شد.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 856

به "روحانی: شعار در خانه بمانیم پابرجاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: شعار در خانه بمانیم پابرجاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید