ثبت نام آزمون زبان تولیمو آغاز شد

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - ثبت نام آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

ثبت نام آزمون زبان تولیمو آغاز شد

ثبت نام دوره صد و هفتاد و یک و صد و هفتاد و دو آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) از امروز شنبه 8 آبان ماه 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org آغاز شد.

دوره صد و هفتاد آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو (Tolimo) در 18 آبان، دوره صد و هفتاد و یک در 2 آذر و دوره صد و هفتاد و دو در 23 آذر برگزار می شوند.

بر این اساس آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو به شیوه الکترونیکی برگزار می شود و افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند در زمان مقرر که از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود، در آزمون ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام صد و هفتادمین دوره این آزمون تا 13 آبان ادامه دارد. همچنین مهلت ثبت نام دوره صد و هفتاد و یک آزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو تا 27 آبان و مهلت ثبت نام دوره صد هفتاد و دو تا 18 آذر 1400 ادامه دارد و متقاضیان لازم است منحصراً به مرکزی که در زمان ثبت نام آن را انتخاب کرده اند، مراجعه کنند و در سایر مراکز از آنها آزمون به عمل نخواهد آمد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، هزینه شرکت در آزمون یک میلیون و 458 هزار و 500 ریال است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1872

به "ثبت نام آزمون زبان تولیمو آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون زبان تولیمو آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید