این درخت شگفت انگیز 860 سال قدمت دارد، عکس

به گزارش مجله پیامک، هر سال اواخر پاییز، هزاران نفر به روستای بانگی ری در استان گیونگ سانگ کره جنوبی می روند تا شاهد زیبایی باشکوه درخت 860 ساله ژینگو (جینکو یا گیاه کهن دار) باشند.

این درخت شگفت انگیز 860 سال قدمت دارد، عکس

نادیا زکالوند: درخت جینکو بانگی ری وانژو، درخت ملی کره جنوبی که به علت قطر 17 و قد 32متری آن معروف شده است. البته این درخت هنوز هم بلندترین درخت جینکوی آسیایی نیست، اما از آنجایی که شاخه های این درخت 860 ساله به اطراف توسعه زیادی داشته است، آن را به یکی از زیباترین درختان روی زمین تبدیل نموده است.

جالب اینجاست که محبوبیت این درخت در زمان همه گیری کوید19 در کره جنوبی به اوج خود رسیده بود. بیشتر خانواده ها با خودروهای خود به این نقطه از جاذبه های گردشگری می رفتند و البته برای اینکه با غریبه ها در تماس نزدیک نباشند، معمولا از خودروهای خود بیرون نمی آمدند.

این روستا پیش از کوید19، مکانی بسیار آرام بود اما از بعد از سرانجام کوید19، بازدیدنمایندگان سه برابر و اکنون 4برابر شده است. به طور میانه روزانه 4000 نفر از این درخت تماشا می نمایند. با وجود اینکه هیچ رستوران یا فروشگاهی اطراف این درخت ساخته نشده است، گروه گروه مردم به تماشا این درخت، که 1.5 کیلومتر از شهر دور است، می آیند.

منبع:

odditycentral

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 28 آبان 1402 بروزرسانی: 28 آبان 1402 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2300

به "این درخت شگفت انگیز 860 سال قدمت دارد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این درخت شگفت انگیز 860 سال قدمت دارد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید