خودرو

شنبه 7 اردیبهشت ، آغاز فروش فوری پژو 206 و پژو 405

ایران خودرو شرایط فروش فوری دو محصول خود را برای تنظیم بازار اظهار داشت.

22 تیر 1398

توضیحات خطیر درباره تمدید قرارداد پاتوسی

معاون ورزشی استقلال درباره تمدید قرارداد پاتوسی توضیحاتی را ارائه کرد.

18 تیر 1398

تسلا به استقلال کامل می رسد

رئیس کارخانه خودروسازی تسلا در تازه ترین بیانیه خود اعلام نموده است: تا سال آینده خودروهای تسلا به استقلال کامل می رسند و روند تکمیلی خود را پشت سر می گذارند.

17 تیر 1398

مسعود ریگی: 25 هفته برای گل زدن انتظار کشیدم، کمترین حق ما دریافت سهمیه لیگ قهرمانان است

مسعود ریگی، هافبک تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تأکید کرد که کمترین حق آنها در این فصل، رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست.

15 تیر 1398

پیک تقاضا برای نفت تا 15 سال دیگر

ویتول که بزرگترین شرکت بازرگانی انرژی مستقل جهان است، پیش بینی کرد تقاضا برای نفت تا 15 سال دیگر به پیک خود خواهد رسید و به گروهی پیوست که درباره ضرورت آماده شدن صنعت انرژی برای گرایش به سوی سوخت های پاک تر هشدار می دهند.

8 تیر 1398

اصفهان ، به رونق چهارباغ بیندیشیم

فاطمه شفیعی:اصفهان نصف دنیا است و این دنیاشهر تاریخی آثار زیادی برای دیدن دارد که می تواند نظر هر گردشگری را به خود جذب کند.

20 خرداد 1398

تکذیب پاداش نجومی به بازیکنان تیم ملی قطر

سخنگوی فدراسیون فوتبال قطر خبر پرداخت پاداش نجومی به بازیکنان قطر از سوی امیر این کشور را تکذیب کرد.

17 خرداد 1398

اگر صنعت و دانشگاه ادغام نشوند باید منتظر عواقب جدید باشیم

یک مدرس دانشگاه تاکید نمود: اگر دانشگاه ها نسبت به ادغام صنعت کنونی کشور و علم دانشگاهی اقدام نکنند، باید تمام دانشگاه و سیستم آموزشی کشور در راستای رفع کردن عواقب این بحران، تغییر کند.

12 خرداد 1398

ترفندی برای تمیز کردن جایگاه خودرو

حتما تا به حال برای شما رخ داده است که در حال تردد با ماشین به خصوص در مسافرت ها، کودکتان بستنی یا نوشیدنی را در ماشین ریخته باشد. یا حتی گاهی در حال جا به جا کردن مواد غذایی، به علت بسته بندی نادرست، مقداری از این مواد در داخل ماشین و روی جایگاه های خودرو...

30 اردیبهشت 1398

عمر متوسط ناوگان حمل و نقل آذربایجان شرقی بیش از 19 سال است

به گزارش خبرنگاران، ناصر هلالی ظهر امروز جمعه در مراسم قدردانی از تلاشگران عرصه حمل و نقل جاده ای بناب که به مناسبت هفته راهداری و حمل و نقل جاده ای و با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی ترتیب یافته بود، با تأکید بر رعایت شرکت محوری...

20 اردیبهشت 1398

آیا جلیقه زردها آینده مکرون را معین می کننند؟

فارس نوشت: در شرایطی که سخنگوی جلیقه زردها شرایط فرانسه را شرایط جنگ داخلی توصیف نموده، آینده ماکرون به عنوان قدرتمندترین رهبر آینده اتحادیه اروپا تحت الشعاع درگیری با معترضان قرار گرفته است.

8 اردیبهشت 1398

هشدار گرشاسبی: ساکت نشوند، آنها را به طرفداران می سپاریم

به سودجوها هشدار می دهیم که در صورت ادامه شیطنت هایشان آنها را به صاحبان اصلی پرسپولیس که همانا طرفداران عزیز هستند، معرفی می کنیم تا هر چه صلاح می دانند، انجام دهند.

8 اردیبهشت 1398

تاثیر سفر با خودروهای شخصی بر افزایش آلودگی هوا

فردی که با خودروی شخصی خود سفر می نماید به طور متوسط بیش از پنج برابر فردی که همان مسیر را با اتوبوس یا قطار طی می نماید، سبب انتشار گاز دی اکسید کربن می گردد.

2 اردیبهشت 1398

آماده باش 5 اکیپ راهداری پلدختر در پی وقوع بارش شدید باران

روح الله شریف زاده در مصاحبه با خبرنگاران گفت: همزمان با ورود سامانه بارشی به شهرستان پلدختر 5 اکیپ راهداری با خودروهای سبک و سنگین با تجهیزات کامل در محورهای مواصلاتی شهرستان در آماده باش کامل به سر می برند.

14 اسفند 1397

هرمزگان، تابستان را با کمترین میزان تنش آبی پشت سر گذاشت

با توجه به کمبود میزان بارش و مشکلاتی که در تامین آب از منابع زیر زمینی وجود داشت هرمزگان تابستان را با کمترین میزان تنش آبی پشت سر گذاشت.

29 بهمن 1397

وحشت مردم استرالیا از فرو ریختن ساحل کوئینزلند

یک قسمت بزرگ در ساحل محبوب ایالت کوئینزلند استرالیا در دریا غرق گردیده و این رویداد باعث ترس و وحشت مردم منطقه گردیده است.

3 بهمن 1397