افزایش 20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی بهزیستی

به گزارش مجله پیامک، رئیس سازمان بهزیستی، با اشاره به افزایش20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان، پرداخت متمرکز یارانه ها را اقدام موثر بهزیستی برای هزینه کرد بهینه اعتبارات و شفاف سازی مطرح کرد.

افزایش 20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی بهزیستی

به گزارش گزارش اجتماعی مجله پیامک، اولین جلسه کمیته هماهنگی و نظارت بر اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با موضوع ماده 31 قانون برگزار گردید.

وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی در این جلسه ضمن اشاره به آمار افراد دارای معلولیت تحت پوشش گزارشی از اقدامات بهزیستی در مورد مواد مرتبط ارائه کرد و گفت: تاکنون 39 درصد دستگاه های دولتی مناسب سازی شدند.

وی با اشاره به افزایش 20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی تحت نظارت سازمان، پرداخت متمرکز یارانه ها را اقدام موثر بهزیستی برای هزینه کرد بهینه اعتبارات و شفاف سازی اعلام کرد و اضافه نمود: 187 هزار فرد دارای معلولیت به دریافت کنندگان یاری هزینه معیشت (مستمری) با بعد خانوار اضافه شدند که باید یاری هزینه معیشت معلولان خیلی شدید و شدید فاقد شغل و درآمد را مطابق با قانون به حداقل دستمزد سالانه برسانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 438

به "افزایش 20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 درصدی یارانه مراکز غیردولتی بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید