اعطای سهام عدالت به جاماندگان مشروط شد

به گزارش مجله پیامک، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اگر ایراد هیات تطبیق مجلس برطرف گردد، امکان تخصیص سهام برای مشمولان تا خاتمه سال جاری وجود دارد.

اعطای سهام عدالت به جاماندگان مشروط شد

به گزارش خبرنگاران، حسین قربان زاده در مورد اینکه آیا زمان اعطای سهام عدالت به جاماندگان تا انتها سال نهایی خواهد شد،گفت: در این زمینه هیات تطبیق مجلس ایراداتی را گرفته و با ایراد هیات تطبیق مجلس عملا آیین نامه ای که هیات وزیران تصویب نموده است باید به تصویب شورای عالی سیاست های اصل 44 برسد، در غیر این صورت امکان تخصیص سهام وجود ندارد.

او اضافه نمود: اگر جلسه شورای عالی سیاست های اصل 44 که از سه قوه در آن عضو هستند (البته سال جاری تنها یکبار جلسه آن ها تشکیل شده است) تا انتها سال تشکیل گردد و فرصتی اگر باقی بماند، امکان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان وجود دارد.

قربان زاده در مورد چرایی تاخیر در عملیاتی شدن طرح اعطای سهام عدالت به جاماندگان بیان نمود: ما در تاریخ 22 خرداد سال جاری پیشنهاد خود را ارائه کردیم و بخشی در دولت، کمیسیون ها و نهایت در رفت و برگشت معاونت حقوقی ریاست جمهوری معطل ماند و در آخر نیز در هیات تطبیق مجلس مورد ایراد واقع شد که همه این موارد سبب تاخیر این روند شده است.

رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد: به هر حال اگر شورای عالی سیاست های اصل 44 تشکیل جلسه دهد و ایراد هیات تطبیق مجلس برطرف گردد، امکان تخصیص سهام برای مشمولان کمیته امداد و بهزیستی حدود 3.5 میلیون نفر تا انتها سال جاری وجود دارد.

  • سرنوشت سهام عدالت جاماندگان ؛ کدام جاماندگان سهام دار می شوند؟ | نحوه شناسایی مشمولان سهام عدالت تعیین شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1401 بروزرسانی: 25 بهمن 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2211

به "اعطای سهام عدالت به جاماندگان مشروط شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "اعطای سهام عدالت به جاماندگان مشروط شد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای سهام عدالت به جاماندگان مشروط شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید