احضار پرسنل شرکت نفت به دادسرای آبادان

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران: دادستان آبادان گفت: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار یکی از پرسنل شرکت نفت و برادرش پیرو بررسی موضوع ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها، اقدام کرده است.

احضار پرسنل شرکت نفت به دادسرای آبادان

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم ،حمید مرانی پور با اشاره به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو اتفاق اخیر روی داده در آبادان، اظهار کرد: دادیار شعبه هفتم دادستانی آبادان به منظور تکمیل تحقیقات پیرامون ماجرای اخیر اتفاق افتاده در این شهر، به احضار پرسنل شرکت نفت پیرو بررسی صحت و سقم ادعای ضرب و شتم دختر جوان توسط آنها، اقدام کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان بیان نمود: در حال حاضر یکی از دوربینهای مداربسته مستقر در محل حادثه برای بازیابی اطلاعات به مراجع ذی ربط ارائه شده و به محض وصول اطلاعات مندرج در آن، تحقیقات تکمیلی را ادامه می دهیم.

این مقام قضائی عنوان کرد: در هیچ تاریخی پیش از این، شکایتی از جانب آن دختر جوان علیه این پرسنل شرکت نفت در سیستم قضائی درج نشده و تنها در اردیبهشت ماه سال جاری این دختر جوان علیه فردی که دوست این فرد بوده است، شکایتی را دائر بر سرقت اموال در شعبه دوم دادیاری دادستانی آبادان درج کرده بود.

وی اضافه کرد: این خانم که مورد ضرب و جرح قرار گرفته، به پزشکی قانونی ارجاع شده است.

مرانی پور تأکید کرد: این خانم به واسطه اتفاق اخیر، از این پرسنل شرکت نفت شکایت کرده است و قوه قضائیه نیز با جدیت و به صورت ویژه شکایت مذکور و پرونده را رسیدگی خواهد کرد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1284

به "احضار پرسنل شرکت نفت به دادسرای آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احضار پرسنل شرکت نفت به دادسرای آبادان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید