تور ارزان روسیه: توسعه فعالیت های ناتو به سمت شرق موجب تهدید امنیت روسیه می گردد

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه روز پنجشنبه در ملاقات با آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا گفت که توسعه بیشتر دامنه فعالیت ناتو به سمت شرق بر امنیت روسیه تأثیرگذار خواهد بود.

تور ارزان روسیه: توسعه فعالیت های ناتو به سمت شرق موجب تهدید امنیت روسیه می گردد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

لاوروف تاکید نمود: اصل امنیت غیرقابل تقسیم در سازمان امنیت و همکاری اروپا و شورای روسیه و ناتو را فراموش نکنیم که می گوید هیچ کشوری نباید امنیت خود را به بهای امنیت سایر کشورها تقویت کند و توسعه بیشتر فعالیت ناتو به سمت شرق به وضوح بر منافع حیاتی و امنیت ما تأثیر خواهد گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه مسکو علاقه ای به درگیری ندارد، اضافه نمود: اما اگر شرکای ما در ناتو اعلام نمایند که هیچ کس حق ندارد شرایطی را به کشوری که مایل به پیوستن به ناتو است، دیکته کند، چه بتواند این کار را انجام بدهد یا نه، ما به یک بند از قوانین بین المللی استناد می کنیم که تصریح می نماید هر کشوری حق انتخاب روش های مشروع در تأمین منافع امنیتی خود را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1938

به "تور ارزان روسیه: توسعه فعالیت های ناتو به سمت شرق موجب تهدید امنیت روسیه می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تور ارزان روسیه: توسعه فعالیت های ناتو به سمت شرق موجب تهدید امنیت روسیه می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان روسیه: توسعه فعالیت های ناتو به سمت شرق موجب تهدید امنیت روسیه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید