گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خیرخواه: دلم روشن است که این بار مدال می گیریم، از تک تک اعضای تیم رضایت دارم

به گزارش مجله پیامک، سرمربی تیم ملی ژیمناستیک گفت: دلم روشن است که در این دوره از مسابقات آسیایی از سد مقابل مان عبور و مدال خواهیم گرفت.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خیرخواه: دلم روشن است که این بار مدال می گیریم، از تک تک اعضای تیم رضایت دارم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، رضا خیرخواه سرمربی تیم ملی ژیمناستیک پس از فینالیست شدن و صعود به جمع هشت تیم سرانجامی بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: کاری که به بچه ها محول کردم به خوبی در مسابقات تیمی انجام دادند .تیم جوانی را راهی جاکارتا نموده ایم و در مرحله مقدماتی و تیمی با ژیمناست های 18 و 19 ساله مسابقه دادیم. جوانانی که اولین حضورشان را در بازی های آسیایی تجربه می نمایند. با صعود به جمع 8 تیم برتر مسابقات ژیمناستیک بازی های آسیایی از عملکرد تک تک اعضای تیم رضایت دارم.

وی با اشاره به تیم چهار نفره کشورمان افزود: تیم ما چهار نفره است و همین مورد به تیم استرس وارد می نماید. اگر تیم مان پنج نفره بود، استرس مان کمتر می شد، زیرا در تیم چهار نفره محتمل است یکی از نفرات آسیب ببیند و شرایط کار سخت گردد.با این حال با همین جوانان با آتیه فینالیست شدیم و کیخا هم به فینال خرک با حلقه راه یافت.به کیخا تبریک می گویم و ان شاالله روی سکو خواهیم رفت.

سرمربی تیم ملی ژیمناستیک در سرانجام گفت: دلم روشن است که این دوره مدال می گیریم و از سد مقابل مان برای رسیدن به مدال عبور می کنیم. ضروری است از زحمات تک تک مربیان شهرستانی تشکر کنم. ما مدیون زحمات مربیان شهرستانی هستیم .همین طور از حمایت فدراسیون ژیمناستیک تشکر می کنم.من فقط در مسابقات بچه ها را از نظر فنی راهنمایی کردم.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 508

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خیرخواه: دلم روشن است که این بار مدال می گیریم، از تک تک اعضای تیم رضایت دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خیرخواه: دلم روشن است که این بار مدال می گیریم، از تک تک اعضای تیم رضایت دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید