کیهان: با افزایش حقوق بازنشستگان مخالفت نکردیم

به گزارش مجله پیامک، کیهان با اشاره به انشار موضعگیری اش علیه افزایش جقوق بازنشستگان نوشت: یک خبرگزاری تلاش کرد تا کیهان را مخالف افزایش حقوق بازنشستگان جلوه دهد در حالی که در متن همان گزارش تصریح شده بود که کسی مخالف افزایش حقوق اقشار مختلف به خصوص بازنشستگان آن هم در ایامی که اقتصاد کشورمان تورم بالایی دارد و فشار زیادی به زندگی بازنشستگان وارد می شود، نیست.

کیهان: با افزایش حقوق بازنشستگان مخالفت نکردیم

گزارش کیهان اتفاقا در جایگاه حمایت از بازنشستگان است و تاکید دارد که دولت باید منابع پایداری را برای این افزایش حقوق ها پیش بینی کند نه اینکه با منابع خیالی سبب کسری بودجه و در نهایت تحمیل تورم شدید به عموم مردم از جمله بازنشستگان شود.

اغلب کارشناسان از جمله رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، کسری بودجه امسال را حداقل 350 هزار میلیارد تومان پیش بینی کرده اند که نتیجه قهری این کسری، گرانی های افسار گسیخته خواهد بود. به عبارتی اگر دولت چند واحد بر روی حقوق بازنشستگان و یا کارمندان می گذارد در عوض چند برابرش را با تحمیل گرانی های بی حد و حصر از جیب همان بازنشسته برمی دارد و سفره او را هر روز کوچکتر می کند.

به طور مثال طی همین ماه های اخیر یعنی روز های پایانی دولت روحانی قیمت شکر، نان، روغن، شیر خام، لبنیات و... بین 50 تا 100 درصد به طور رسمی گران شده است. آیا حقوق بازنشستگان طی همین ماه ها 100 درصد بالا رفته که دولت این گرانی ها را برایشان به ارمغان آورده است؟ موضع سایت حامی دولت درباره این گرانی های بی حساب و کتاب چیست آیا با این گرانی ها موافق است؟ آیا این گرانی ها به سود بازنشستگان است؟

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1751

به "کیهان: با افزایش حقوق بازنشستگان مخالفت نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیهان: با افزایش حقوق بازنشستگان مخالفت نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید