کرونا، افزایش خشونت های خانگی در کشورهای اروپایی

به گزارش مجله پیامک، رئیس بخش اروپایی سازمان بهداشت جهانی از افزایش شکایت ها درباره خشونت های خانگی از طرف زنان در کشورهای اروپایی خبر داده است.

کرونا، افزایش خشونت های خانگی در کشورهای اروپایی

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه دی ولت آلمان، سازمان بهداشت جهانی از افزایش خشونت های خانگی در کشورهای اروپایی به دلیل محدودیت های ضد کرونایی و قرنطینه خبر داده است.

هانس کلوگ، رئیس بخش اروپایی سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه در یک کنفرانس ویدئویی گفت: از بسیاری کشورهای اروپایی در ماه آوریل افزایش 60 درصدی تماس های اضطراری توسط زنان که از خشونت خانگی شکایت داشتند نسبت به ماه قبل گزارش شده است.

بعد از اولین مرحله کاهش محدودیت های ضد کرونایی در بلغارستان مدیریت بحران این کشور هم شکایت نموده است که مردم به محدودیت هایی که هنوز برقرار است پایبند نیستند.

مارتین اشتورمر از ویروس شناسان اهل فرانکفورت نیز انتقاد شدیدی به کاهش محددیت های کرونایی وارد نموده و با دید انتقادی به برپایی بعضی تجمعات نگریسته است.

وزیر کشور آلمان هم درخواست ها برای لغو کنترل های مرزی از طرف بعضی نمایندگان مجلس آلمان و اروپا را رد نموده و این اقدام را به عنوان بخشی پیروز در کاهش شیوع کرونا خاطرنشان کرد.

ایالت هسن آلمان هم تجمعات با 100 شرکت کننده را تحت شرایطی مجاز اعلام نموده است.

نخست وزیر فرانسه هم اعلام نموده که می خواهد از 11 ماه می (22 اردیبهشت ماه) محدودیت های ضد کرونایی را به صورت گام به گام کاهش دهد. وی روز پنج شنبه بعد از یک نشست دولتی خاطرنشان کرد که این یک مرحله جدید در مبارزه با این اپیدمی است. این یک خبر خوب برای فرانسه و ملت آن است.

اروپا به شدت تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته و بر اساس آمارها حدد 1.6 میلیون نفر در این اتحادیه به کرونا مبتلا شده و بیش از 150 هزار نفر هم در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 986

به "کرونا، افزایش خشونت های خانگی در کشورهای اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، افزایش خشونت های خانگی در کشورهای اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید