چرا کالدرون با پرسپولیس به توافق نرسید؟

به گزارش مجله پیامک، در چند هفته گذشته باشگاه پرسپولیس با تامین منابع اقتصادی لازم، کوشش کرد تا 740 هزار دلار از مطالبات گابریل کالدرون و خواکین دستیارش را به حساب وکیل آن ها در بانکی در سوییس انتقال دهد اما به خاطر مسائل نقل و انتقال پول، هنوز تمام پول به حساب نشسته و بنا بر اظهارات مجید صدری دو بار پول برگشت خورده است. در این میان باشگاه پرسپولیس کوشش زیادی انجام داد تا کالدرون را راضی کند که حسابی در یکی از کشورهای منطقه معرفی کند تا کار انتقال پول راحت تر انجام گردد اما کالدرون همکاری لازم را انجام نداد.

چرا کالدرون با پرسپولیس به توافق نرسید؟

از قرار معلوم سرمربی آرژانتینی پیشین پرسپولیس از رفتارهای محمد حسن انصاری فرد و مدیران وقت باشگاه بسیار نارحت است و به همین دلیل حاضر نشده برای دریافت مطالباتش همکاری لازم را با پرسپولیس انجام دهد. در دوره انصاری فرد با وجود این که کالدرون فرصت 10 روزه ای (بیش از آنچه در قراردادش نوشته شده بود) به پرسپولیس داد تا 125 هزار دلار طلبش از قسط اول را دریافت کند، اما چکی به او داده شد که بعدا تعیین شد که اصالت لازم را ندارد و همین امر هم به تشدید ناراحتی کالدرون از مدیران پرسپولیس دامن زد.

باشگاه پرسپولس درحالی در کوشش است که مطالبات کالدرون را به بانکی در سوییس انتقال دهد که برای پراخت مطالبات برانکو، از آن جایی این مربی حسابی در عمان را معرفی نموده بود، مسئله ای برای انتقال پول نداشت.

پرسپولیس بر اساس حکم کمیته شرایط فیفا محکوم به پرداخت 580 هزار دلار با 5 درصد سود سالانه به کالدرون و 95 هزار دلار با 5 درصد سود سالانه به خواکین شده است و حالا مجموع این طلب و سودهای آن به 740 هزار دلار رسیده است.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تا زمان پرداخت کامل طلب کالدرون بسته خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 دی 1400 بروزرسانی: 23 دی 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1926

به "چرا کالدرون با پرسپولیس به توافق نرسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا کالدرون با پرسپولیس به توافق نرسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید