پاسخ زاکانی به افرادی که شهردار شدنش را غیرقانونی می دانستند

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - شهردار تهران در پاسخ به افرادی که انتصاب وی را غیرقانونی می دانستند تاکید نمود اطلاعات آن ها ناقص بود و شهردار شدن بنده کاملا قانونی بود.

پاسخ زاکانی به افرادی که شهردار شدنش را غیرقانونی می دانستند

علیرضا زاکانی در حاشیه نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران و در جمع خبرنگاران گفت: به عنایت الهی و با مشارکت مردم خدمت خواهیم کرد و امیدواریم با ظرفیت مردم به مردم خدمت کنیم. امیدواریم مقدمات لازم برای حضور مردم در تحول شهرداری ایجاد کنیم. باید با همبستگی و دقت از تمامی ظرفیت ها برای تحول در شهر استفاده گردد. ما جان خود را فدای مردم می کنیم و تمامی فعالیت هایمان مردم محور خواهد بود. باید بر مبنای تحولات اجتماعی و مالی شهر بر محور محلات امکانی فراهم کنیم که از ظرفیت مردم استفاده کنیم.

وی درباره انتصاب معاونین خود گفت: اکنون در حال آنالیز هستیم و امیدواریم از تمامی ظرفیت ها برای ادامه راستا پیشرفت در شهرداری استفاده کنیم. تمهیدات جدی در مورد مترو، اتوبوس و تاکسی اندیشیده شده است تا ظرفیت های در حال استهلاک را تعمیر و به روز رسانی کنیم. بعلاوه باید ظرفیت های جدیدی را ایجاد کنیم.

زاکانی در پاسخ به سوالی درباره افرادی که انتصاب وی را غیرقانونی می دانستند، گفت: اطلاعات آن ها ناقص بود، نباید با موضوعات مردم سیاسی برخورد گردد. من می توانستم مواردی را مطرح کنم که افراد زیادی خجالت بکشند. مسئولین مربوطه در این خصوص جوابگو بودند و آن ها هم پاسخ دادند و گفتنی که کاملا این کار قانونی است. حتی این موضوع به این کار بسنده نشد و از هیئت وزیران پرسیده شد و هیات دولت هم این کار را کاملا قانونی دانست و مسئولیت آن با وزیر محترم کشور است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 شهریور 1400 بروزرسانی: 16 شهریور 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1786

به "پاسخ زاکانی به افرادی که شهردار شدنش را غیرقانونی می دانستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ زاکانی به افرادی که شهردار شدنش را غیرقانونی می دانستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید