نمایشگاه ایران نانو 1401 به صورت دائمی دایر می گردد

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، این ستاد با انجام تصویربرداری های 360 درجه از تمامی غرفه ها و فضاهای این رویداد، نمایشگاه مجازی ایران نانو 1401 را بر روی سایت این ستاد دایر خواهد نمود.

نمایشگاه ایران نانو 1401 به صورت دائمی دایر می گردد

از شرکت های حاضر در نمایشگاه تقاضا می گردد در روزهای برگزاری، حتی الامکان نمونه محصولات و فضای ظاهری غرفه خود را به صورت مجذوب نماینده ارائه نمایند تا غرفه آن ها در نمایشگاه مجازی از کیفیت ظاهری خوبی برخوردار باشد.

پس از اتمام نمایشگاه فیزیکی، شرکت ها می توانند محتواهای تکمیلی از جمله کاتالوگ، بروشور، فیلم، مجوزها، تاییدیه ها و سایر اطلاعات مفید برای توسعه بازار خود را مطابق شیوه نامه ای که دبیرخانه نمایشگاه منتشر خواهد نمود، ارسال نمایند تا بر روی نمایشگاه مجازی بارگذاری گردد.

با استفاده از این امکان، دسترسی کاربران سایت ستاد نانو به محتواهای شرکت های فناوری نانو دائمی خواهد شد.

در مرحله بعد با بارگذاری محتواهای شرکت ها به زبان های غیر از فارسی، این نمایشگاه مجازی می تواند در قالب سایر زبان های هدف برنامه های صادراتی فناوری نانو نیز ادامه فعالیت داده و برای بازاریابی صادراتی محصولات فناوری نانو مورد استفاده و ارجاع قرار گیرد.

نمایشگاه ایران نانو 1401 روزهای 9 تا 12 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور فعالان اکوسیستم فناوری نانو برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1401 بروزرسانی: 31 شهریور 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2143

به "نمایشگاه ایران نانو 1401 به صورت دائمی دایر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه ایران نانو 1401 به صورت دائمی دایر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید