مربی فرانسوی به طارمی: با من به فیورنتینا بیا

به گزارش مجله پیامک، خبرهای رسیده از پرتغال حاکی از آن است مهدی طارمی با سرمربی تیم بوردوی فرانسه در تماس است.

مربی فرانسوی به طارمی: با من به فیورنتینا بیا

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرورزشی، به نظر می رسد یکی از جابه جایی های مهم در ماه ژوئن جدایی مهدی طارمی از تیم ریوآوه باشد. با این حال در این برهه از زمان هیچ چیز معین نیست و تیم های خواستار بازیکن تیم ملی ایران که در رسانه ها مطرح می گردد، حدس و گمان است. گزارشات درباره مهدی طارمی فقط در رسانه های ایران نیست. رسانه های پرتغال نیز درباره مهدی طارمی گزارش می نویسند و بیشترین حرف و حدیث ها در خصوص دو تیم مطرح پرتغال (بنفیکا و پورتو) است، اما هیچ بعید نیست مهدی طارمی در ابتدای فصل آینده یک تصمیم جدید بگیرد که همه از این تصمیم شوکه شوند.

خبرهای رسیده از پرتغال حاکی از آن است مهدی طارمی با سرمربی تیم بوردوی فرانسه در تماس است؛ پائولو سوسا که پیش تر یکی از بازیکنان تیم ملی پرتغال بود. سوسا در صحبتی که با مهدی طارمی داشته از او خواسته برای انتخاب تیم جدید خود عجله نکند چرا که قرار است به تیم فیورنتینا ملحق گردد و در این صورت وی یکی از بازیکنان مورد علاقه اش برای حضور در تیم ایتالیایی خواهد بود.

مهدی طارمی در ابتدای فصل آینده باید با رضایت باشگاه ریوآوه تیم جدید خود را انتخاب کند، به این خاطر که یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد. البته اگر ریوآوه در سرانجام فصل جاری رضایتنامه مهدی طارمی را صادر نکند متضرر خواهد شد چرا که طارمی فصل بعد بازیکن آزاد می گردد و جابه جایی مهدی طارمی سودی را نصیب باشگاه ریوآوه نخواهد نمود. بر همین اساس باشگاه پرتغالی اعلام نموده در سرانجام فصل برای صدور رضایتنامه مهاجم ایرانی تیمش با این بازیکن همراهی خواهد نمود.

دو تیم مطرح بنفیکا و پورتو اعلام نموده اند حاضرند برای جذب این مهاجم 5 میلیون دلار هزینه نمایند. البته ترانسفر مارکت مدعی شده است قیمت این بازیکن ایرانی در حال حاضر 7/5 میلیون دلار است. به نظر می رسد مهدی طارمی و باشگاه ریوآوه هیچ عجله ای برای عقد قرارداد همکاری با تیم جدید ندارند، به این خاطر که هفته های متمادی به سرانجام بازی ها باقی مانده و در صورتی که مهدی طارمی در این هفته ها چند گل دیگر بزند می تواند تیم های بهتری با مبالغ سنگین تری را خواستار خود ببیند. بد نیست بدانید مهاجم تیم ملی در صحبت هایی که با سرمربی بوردو داشته از حضور در تیم فیورنتینا استقبال نموده است.

  • پیشنهاد نجومی برای فروش طارمی
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1020

به "مربی فرانسوی به طارمی: با من به فیورنتینا بیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی فرانسوی به طارمی: با من به فیورنتینا بیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید