ماجراهای عجیب استقلال و پرسپولیس چه کسانی پشت پرده هستند؟!

به گزارش مجله پیامک، باید آنالیز کرد و دید پشت پرده ماجراهای عجیب استقلال و پرسپولیس و حذف آنها از لیگ قهرمانان آسیا چه کسانی هستند.

ماجراهای عجیب استقلال و پرسپولیس چه کسانی پشت پرده هستند؟!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کیهان، از آنجایی که قرار است فوتبال ایران - خاصه پرسپولیس و استقلال - یک روز خوش نبینند حالا با احتمال حذف از آسیا، لرزه به اندام هوادارانی انداخته که روز و شب خود را به شرایط سرخابی ها گره زده اند. ماجرا اما از این قرار است که سال گذشته یک شرکت آلمانی با داشتن نمایندگی از کنفدراسیون فوتبال آسیا مأموریت پیدا کرد در فوتبال ایران حضور پیدا نموده و نسبت به باشگاه ها به صورت ریز و حرفه ای ممیزی نموده و نتیجه را نیز به AFC گزارش دهد.

در گزارشی که از این شرکت به کنفدراسیون فوتبال آسیا رسید، نقایص موجود در باشگاه های ایرانی ارائه شد تا AFC در جریان جزئیات این نقایص قرار گیرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا با استناد به گزارشاتی که در دست داشت از باشگاه های ایرانی خواسته بود تا این مسائل را بر طرف نموده و سپس برای دریافت مجوز حرفه ای اقدام نمایند، اما بسیاری از این مسائل همچنان باقی ماند تا استرس حذف احتمالی از آسیا، گریبان بخش عمده ای از جامعه هواداری کشورمان را بگیرد.

در این بین مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که حالا کوشش می نمایند تقصیرات را از خود دور نموده و مدیران قبلی را مقصر همه این اتفاقات نشان دهند با دادن آدرس اشتباهی به جامعه هواداری، فضا را از چیزی که هست متشنج تر نموده اند. در این بین، اما شاید بتوان تا حدی به مصطفی آجورلو حق داد چرا که او حدود سه ماه است که سکان مدیریت استقلال را بر عهده دارد، اما تکلیف مجید صدری که یک سال است در پرسپولیس حضور دارد چیست؟ او که با عنوان رئیس هیئت مدیره به این باشگاه اضافه شد و حالا کار را با عنوان سرپرستی باشگاه ادامه می دهد چطور می تواند نقش خود را در شرایط اتفاق افتاده نادیده بگیرد؟ صدری که این روزها کوشش خود را چند برابری نموده تا به حضورش در پرسپولیس تداوم ببخشد، باید بگوید که در یک سال اخیر که زمامدار امور پرسپولیس بوده چرا قدمی برای برطرف مسائل این باشگاه برنداشته تا حالا حیات آسیایی سرخ ها را به لحظات حساس گره بزند؟ و البته سؤالی از وزیر محترم ورزش و جوانان؛ ادامه شرایط پر حرف و حدیث پرسپولیس تا کی؟!

در این بین شنیده می گردد که بعضی افراد سیاسی و بعضی وامانده های دوره های قبل این روزها در کوشش هستند تا همانند سال های گذشته در سرنوشت این باشگاه ها نقش آفرینی نمایند که امیدواریم وزیر ورزش که از جنس این حوزه است این روزها بیشتر هوشیار باشد تا باز هم سر فوتبال و باشگاه های مردمی آن کلاه نرود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 بهمن 1400 بروزرسانی: 16 بهمن 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1951

به "ماجراهای عجیب استقلال و پرسپولیس چه کسانی پشت پرده هستند؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای عجیب استقلال و پرسپولیس چه کسانی پشت پرده هستند؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید