زنوزی: فردا به طور رسمی انصراف می دهیم

به گزارش مجله پیامک، محمدرضا زنوزی تاکید نموده که تصمیمش برای انصراف از لیگ جدی است و 15 باشگاه نیز چنین وضعیتی دارند.

زنوزی: فردا به طور رسمی انصراف می دهیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمدرضا زنوزی امروز در ارتباط رادیویی صحبت های جدیدی را انجام داده است. او روی موضع انصراف از لیگ پافشاری نموده و اعلام می نماید که نامه انصراف فردا ارسال خواهد شد. او همچنین به پیگیری از فیفا نیز اشاره نموده است. صحبت های مالک تراکتور و ماشین را در ادامه می خوانید:

* ما نماینده شما نیستیم

ما مخالف برگزاری بازی ها هستیم؛ چرا که شرایط برگزاری وجود ندارد، وقتی وزیر بهداشت می گوید به زور از من امضاء گرفته اند، دیگر چه بحثی باقی می ماند؟ شما نماینده ما در فدراسیون فوتبال هستید، ما که نماینده شما نیستیم؛ همه به جز فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش، با برگزاری بازی ها مخالف هستند.

* عدالت رسانه ها درست نیست

15 باشگاه مخالف برگزاری لیگ برتر هستند و تنها یک باشگاه موافق است؛ پس نوع انعکاس اخبار باید با نسبت 15 به یک باشد؛ البته تعداد زیادی از رسانه های ورزشی عدالت را رعایت می نمایند و تنها تعدادی از آن ها نگاه رنگی دارند.

* نام 15 تیم را عوض کنید

پیشنهاد می کنم نام 15 تیم را به تیم قرمز رنگ تغییر داده و بین استان ها تقسیم نموده و لیگ برتر برای آنان برگزار نمایند و برای ما نیز لیگ جداگانه تدارک ببینند و یا اینکه اسم 15 تیم را به تیم قرمز پوش فلان تغییر داده و لیگ را آغاز نمایند.

* 39 بازی را به صورت متوالی برگزار کنید

ما هم قبلاً همان پیشنهاد آقای نکونام مبنی بر برگزاری 39 بازی به صورت متوالی از شهریور ماه را داده ایم و از این فرصت چند ماهه برای ایجاد زیرساخت ها استفاده کنیم.

* ما بیشترین پرداختی را داشته ایم

بنده پیش از این هم اعلام نموده ام که تحت هر شرایطی صد درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت می کنم و امروز نیز 10 درصد دیگر از مطالبات اعضای تیم را پرداخت کردیم تا بیشترین پرداختی را تیم های تبریزی بین باشگاه های لیگ فزونی داشته باشند.

* کرونا جدیدا علائم ندارد

امروز 60 مورد ابتلای جدید به کرونا در کشور چین ثبت شد که به همین دلیل کل ورزش چین بار دیگر تعطیل شد؛ اما آمار جان باخته ها در کشورمان طی دیروز و امروز سه برابر شده که نشانگر سیر صعودی کرونا در ایران است. بر اساس شنیده ها، این ویروس به تازگی حتی علایم هم نداشته و فرد مبتلا را طی 24 الی 48 ساعت از پای در می آورد. ما اکنون نمی دانیم که یکی از اعضای کادر ماشین سازی به دلیل کرونا فوت نموده یا دلیل دیگری داشته است؟ جوابگوی این مسائل چه کسی است؟

* آنها دنبال پول هستند

آقای سهیل مهدی یک بار با بنده تماس گرفت و تلفنی صحبت کردیم که ایشان همچنان حرف خودشان را می زد، به من اعلام نمود که با یک اسپانسر قرارداد داریم و از طرفی به ویلموتس هم بدهکار هستیم که من هم گفتم آقای سهیل مهدی، 95 درصد این پول متعلق به باشگاه بوده و تنها پنج درصد آن سهم فدراسیون فوتبال است. دنبال این هستند که از اسپانسر پول بگیرند و هزینه آن هم بر دوش باشگاه هاست.

* بازیکنان و مربیان را تهدید می نمایند

با بازیکنان و مربیان تیم ها تماس برقرار نموده و تهدیدشان نموده اند و کمیته انضباطی نیز با صدور بیانیه ای مصاحبه نمایندگان را تهدید به محرومیت نموده است. من را محروم نمایند، من یک طرفدار هستم، ما به محرومیت ها عادت داریم. همه را محبوس می نمایند، مگر می گردد جلوی دهان همه را بگیرند تا آقایان به منافع شان برسند؟

* فردا به طور رسمی انصراف می دهیم

ما چهار باشگاه خصوصی لیگ برتر فردا به طور رسمی به وسیله اتوماسیون اداری، نامه ها را به فدراسیون فوتبال ارسال می کنیم و اگر تا 48 ساعت آینده خبری نشد، ما اسناد مصاحبه های وزیر بهداشت، مصاحبه رئیس فدراسیون پزشکی را در گذشته و الان به همراه صحبت های مدیران باشگاه ها، مربیان و بازیکنان را به فیفا ارسال می کنیم.

* پشت منافع ملی قایم نشوید

مگر فوتبال مراجع قضایی هم دارد؟ آقایان هر موقع لازم باشد پشت منافع ملی قایم می شوند و هرجا هم احتیاج باشد، پشت فیفا قرار می گیرند. با خودشان مشخص تکلیف نمایند، زیرمجموعه فیفا هستند یا نه؟ چه ربطی به منافع ملی دارد؟ ما می گوییم که ضمانت های لازم را برای برگزاری مسابقات به ما بدهید.

* یک جلسه با حضور 16 مدیر برگزار کنید

چهار باشگاه خصوصی از جیبشان هزینه می نمایند، ولی مدیران سایر باشگاه ها به نوعی وابسته به دولت هستند و ما چهار باشگاه هم در هزینه ای که برای سایر باشگاه ها می گردد سهیم هستیم. اصلاً به ما جوابگو نیستند، من می گویم که جلسه ای با مدیران عامل 16 باشگاه برگزار کنید و هر تصمیم که گرفته گردد، می پذیریم.

* بازیکن 3.2 میلیونی را 300 هزار یورو خریدم

از جیب مردم در کجا هزینه می کنید؟ این پول ها کجا می فرایند و چه کسی حسابرسی می نماید؟ کسی که یک دهم کی روش نبود را با قیمت دو برابر کی روش آورده اید و جوابگو هم نیستید. بنده اسناد فردی که با او قرارداد 2.2 میلیون یورویی بسته اید را با 300 هزار یورو آورده بودم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1071

به "زنوزی: فردا به طور رسمی انصراف می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنوزی: فردا به طور رسمی انصراف می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید