خبرنگاران استاندار تهران: افزایش مطلوب حقوق کارکنان در 1400 مد نظر ماست

به گزارش مجله پیامک، تهران- خبرنگاران- استاندار تهران گفت: افزایش مطلوب حقوق کارکنان برای سال 1400 و مد نظر قرار دادن این موضوع در لایحه بودجه سال آینده مورد تاکید ما قرار گرفته است.

خبرنگاران استاندار تهران: افزایش مطلوب حقوق کارکنان در 1400 مد نظر ماست

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی روز سه شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان تهران اضافه نمود: اعتبار سرمایه ای پیش بینی شده برای بودجه سال 1400 استان تهران از 915 میلیارد تومان سال گذشته به 1400 میلیارد تومان افزایش یافت.

وی یادآورشد: آنالیز لایحه بودجه در بخش سرمایه ای از مهمترین اقداماتی است که باید حمایت از کارکنان دولت انجام داد.

محسنی بندپی اعلام نمود: باید به حقوق و دستمزد نیروی انسانی پرداخت تا آنان انگیزه لازم برای فعالیت های جاری و خدمت رسانی را داشته باشند.

استاندار تهران گفت: پیشنهاد می کنم که یک جدول مقایسه ای از اعتبارات سرمایه ای سال 1397 تا 1400 را آماده ساخت تا بهتر بتوان به فرایند بهبود و افزایش این اعتبارات پی برد.

وی گفت: از سوی دیگر با یاری این جدول مقایسه ای، توجه به میزان افزایش اعتبارات سرمایه ای دستگاه ها و به تبع آن به ازای هر یک از پرسنل، مورد توجه قرار می گیرد.

محسنی بندپی یکی از بخش های مورد تاکید استان تهران برای لایحه بودجه سال 1400 را توجه به حوزه بهداشت و درمان اعلام نمود و ادامه داد: این استان از محرومیت قابل توجهی در این بخش رنج می برد تا آنجا که متوسط سرانه کشوری برخورداری از خانه های بهداشت یک مرکز به ازای هر یک هزار نفر و در این استان یک مرکز به هزار سه هزار و 500 نفر است.

این مقام مسئول تاکید نمود: دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی باید برنامه ریزی لازم را برای کاهش بهبود این شرایط در استان تهران داشته باشند و در تخصیص بودجه این موضوع را مد نظر قرار دهند.

این نشست به آنالیز بخش های مختلف لایحه پیشنهادی استان تهران برای لایحه بودجه کشور در سال 1400 پرداخت.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1327

به "خبرنگاران استاندار تهران: افزایش مطلوب حقوق کارکنان در 1400 مد نظر ماست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار تهران: افزایش مطلوب حقوق کارکنان در 1400 مد نظر ماست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید