جزییات آتش سوزی کارخانه فراوری کولر در تبریز

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران/آذربایجان شرقی یک باب کارخانه فراوری کولر در جاده قدیم شهرک مرزداران تبریز، طعمه حریق شد.

جزییات آتش سوزی کارخانه فراوری کولر در تبریز

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، عصر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به اقدام سریع آتش نشانان در اجرای عملیات اطفاء حریق این حادثه اعلام کرد: این کارخانه به شدت درحال سوختن بود و شعله های حریق تقریبا تمام کارگاه را احاطه نموده و ورود به داخل کارخانه را برای آتش نشانان، سخت نموده بود.

علیرضا زبردست ادامه داد: به دلیل گستردگی حریق، پنج ایستگاه عملیاتی به اجرای عملیات پیشگیری و سرایت حریق به کارگاه های مجاور را در پیش گرفته و تیم های بعدی نیز عملیات مهار و اطفاء حریق را به مرحله اجرا درآورند.

به گزارش خبرنگاران، مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز با اشاره به اینکه حضور سریع آتش نشانان مانع بروز صدمات جانی و سرایت حریق به کارگاه های مجاور شد، گفت: مسئولان کارگاه ها می توانند با اجرای طرح های ایمنی و آموزش پرسنل کارگاه از بروز و افزایش میزان خسارات پیشگیری نمایند.

وی در پایان تاکید نمود: سازمان آتش نشانی تبریز، آماده ارایه هر گونه مشاوره ایمنی و ارایه طرح های ایمنی به صاحبان مشاغل است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1177

به "جزییات آتش سوزی کارخانه فراوری کولر در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات آتش سوزی کارخانه فراوری کولر در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید