جزئیات برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی مشخص شد

به گزارش مجله پیامک، به گزارش خبرنگاران، محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز رسمی برگزاری اردوهای تیم های ملی را به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی به فدراسیون کشتی داد، فدراسیون کشتی نیز در مرحله اول جلسه فنی را با حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب رئیس و محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد برگزار کرد.

جزئیات برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی مشخص شد

وی ادامه داد: در این جلسه پس از بحث و بررسی های اجرا شده، نفرات حاضر به این نتیجه رسیدند تا ابتدا اردوهای 4 روزه ای را به صورت قرنطینه و مجزا در زمان های متفاوت برای هریک از تیم های آزاد و فرنگی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور نفرات محدود برگزار کنند.

امامی شرح داد: البته جلسه فنی دیگری نیز با حضور حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون و کادرهای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد در مورد نحوه و چگونگی دعوت نفرات و نحوه برگزاری این اردوها چه از نظر فنی و چه از نظر رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار و پس از آن تاریخ برگزاری تعیین خواهد شد.

وی با بیان اینکه نفرات دعوت شده به این اردوها باید ابتدا تست سلامت کرونا را داشته باشند و سپس در تمرینات حاضر شوند گفت: قرار شده این مرحله از تمرینات با تعداد نفرات خیلی محدود و با هدف ارزیابی جسمانی، روحی و روانی کشتی گیران برگزار و به نوعی تقویت روحیه برای آن ها باشد.

امامی گفت: با توجه به اینکه هنوز برگزاری قطعی مسابقات جهانی تعیین نشده هدف از برگزاری این اردو و نفرات دعوت شده حضور در مسابقات جهانی نیست و در صورت تعیین تکلیف، قطعا جلسات فنی و کارشناسی در مورد برگزاری اردوهای هدفمند با حضور سوریان و کادرهای فنی برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1200

به "جزئیات برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی مشخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری اردوی تیم های ملی کشتی مشخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید