ابلاغ مقررات نو برای سفر به ایتالیا

به گزارش مجله پیامک، شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما) در اطلاعیه ای تازه ترین مقررات سفر به کشور ایتالیا را به شعب خود و دفاتر خدمات مسافرت هوایی ابلاغ کرد.

ابلاغ مقررات نو برای سفر به ایتالیا

طبق آخرین اطلاع نمایندگی فروش شرکت هواپیمایی هما در ایتالیا، تازه ترین مقررات و پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از توسعه بیماری کرونا در اطلاعیه ای به شعب هما و دفاتر خدمات مسافرت هوایی ابلاغ شد. بر همین اساس، افراد دارای مدارک زیر قادر خواهند بود تا به کشور ایتالیا سفر نمایند:

1. پاسپورت اتحادیه اروپا، نروژ، ایسلند و سوئیس

2 . اقامت اتحادیه اروپا، نروژ، ایسلند و سوئیس. به همراه داشتن بلیط تایید شده قطار یا هواپیما در ادامه راستا به کشور صادر نماینده اقامت به صورت ترانزیت الزامی است.

3. ویزای تایپ D ایتالیا که دارای اعتبار باشد.

4 . ویزای تایپ C ایتالیا که دارای اعتبار باشد؛ به غیر از ویزای صرفا توریستی.

5. مسافران به صورت ترانزیت بین المللی.

در این اطلاعیه آمده است افرادی که اعتبار کارت اقامتشان در باره زمانی یکم ژانویه 2020 تا 31 دسامبر 2020 به خاتمه رسیده است، تا 31 آوریل 2021 اعتبار خواهد داشت. به همراه داشتن کارت اقامت منقضی شده جهت انجام سفر الزامی خواهد بود.

لازم به ذکر است که مسافران موظفند تا پیش از پرواز نسبت به تکمیل فرم تعهد پیوست اقدام نمایند و آن را به همراه داشته باشند.

پس از پرواز، مسافران به مدت 14 روز در محل اقامت خود به قرنطینه خانگی خواهند رفت. از همین رو، صدور بلیط با اقامت کمتر از 14 روز مجاز نخواهد بود.

ورود هرگونه بار دستی ترولی و چمدان به داخل کابین هواپیما مجاز نخواهد بود و مسافران تنها قادرند که یک ساک دستی یا کوله پشتی در داخل هواپیما به همراه داشته باشند. استفاده از ماسک نیز در تمام طول پرواز الزامی است.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با یاری موتور جست وجوی پرواز خبرنگاران می توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و مقرون به صرفه ترین بلیط را بخرید.

منبع: کجارو / iranair.com
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2069

به "ابلاغ مقررات نو برای سفر به ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ مقررات نو برای سفر به ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید