تداوم تعطیلی هتل ها برای حفظ سلامت مردم

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران/یزد رییس جامعه هتلداران یزد از ادامه تعطیلی داوطلبانه این صنف در یزد خبر داد و این مهم را به سایر واحدهای اقامتی استان نیز توصیه کرد.

تداوم تعطیلی هتل ها برای حفظ سلامت مردم

سیدامیر ناصر طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با تاکید بر این که به دنبال پروتکل و دستورات کشوری، توصیه اصلی ما به صنف هتلداران تداوم تعطیلی داوطلبانه است، اظهار کرد: ما به عنوان اولین تشکل صنفی که به صورت کاملا داوطلبانه در جهت حفظ سلامت همشهریان نسبت به تعطیلی واحدهای خود اقامت کردیم، به دنبال اولویت سلامت مردم و همچنین همکاری با دستورات استانی، نسبت به تعطیلی داوطلبانه خود تا فروکش کردن بحران ادامه خواهیم داد.

این مسئول از فعالیت سه واحد اقامتی مجاز به عنوان واحدهای کشیک، با مجوز اداره کل میراث فرهنگی یاد کرد و گفت: در حال حاضر از این تعداد واحد اقامتی، دو مهمان پذیر به فعالیت خود خاتمه داده اند و تنها یک واحد با سه اتاق فعالیت دارد چرا که مراجعین و مسافران این واحدها، بیماران با نیازهای درمانی اضطراری بودند و پس از سرانجام درمان، یزد را ترک می کنند.

وی یادآور شد: با توجه به دستور دادستانی استان به منظور تعطیلی خانه های مسافر شاهد حضور برخی از مسافران در یزد بودیم که این گروه از مسافران، با هدف سلامت و درمان اضطراری به یزد سفر کرده بودند و ناگزیر به واحدهای اقامتی غیرمجاز مراجعت داشتند از این رو واحدهای مجاز در این راستا اقدام کردند.

رییس جامعه هتلداران یزد در سرانجام با تاکید بر این که اولویت فعالیت این واحدها خدمات رسانی به بیماران و حفظ سلامت و نوع دوستی است، گفت: متاسفانه شیطنت های برخی از رسانه ها از فعالیت غیرمجاز این واحدها یاد کرده در حالی که این تعداد مسافر نه تنها صرفه اقتصادی ندارند بلکه برای حفظ سلامت مردم، خدمات رسانی به این گروه در چارچوب واحدهای مجاز وظیفه ای انسانی محسوب می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 873

به "تداوم تعطیلی هتل ها برای حفظ سلامت مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم تعطیلی هتل ها برای حفظ سلامت مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید