با چه ورزش هایی سریع تر لاغر شویم؟

به گزارش مجله پیامک، رژیم و ورزش به تنهایی نه برای کاهش وزن مفید هستند و نه ماندگار به همین خاطر توصیه می گردد که حتما در کنار رژیم، ورزش را هم انجام دهید. اما از این ها که بگذریم، انتخاب ورزش مناسب و تاثیرگذار هم بسیار مهم است. ورزشی که وقت شما را تلف نکند و به میزانی که کوشش می کنید و وقت می گذارید، نتیجه بخش باشد.

با چه ورزش هایی سریع تر لاغر شویم؟

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

محققان در آنالیز هایشان، فهرستی از ورزش های کالری سوز را به دست آورده اند. آنها می گویند همه ورزش ها به یک اندازه انرژی نمی سوزانند و اگر می خواهید سریع تر نتیجه بگیرید، باید به این موضوع توجه کنید.

به گفته محققان، یک ربع طناب زدن، به اندازه یک ساعت پیاده روی، کالری می سوزاند و میزان انرژی که با یک ربع طناب زدن سوزانده می گردد، از یک ساعت یوگا کردن هم بیشتر است.

البته اگر وزن زیادی داشته باشید، نمی توانید روی طناب زدن حساب کنید و به زانوهایتان با چنین تمرینی فشار بیاورید، اما محققان می گویند در رتبه بعدی ورزش های کالری سوز، به ترتیب فوتبال، تکواندو و بسکتبال قرار دارند.

از نظر محققان، شنا و ایروبیک از دوچرخه سواری کالری سوزتر هستند، اما اگر قصد لاغری فوری ندارید، برای انتخاب ورزش مناسب، به جای توجه به میزان انرژی که در تمرینات آن سوزانده می گردد، به شرایط بدنی تان و نیازهای آن توجه کنید.

منبع: سلامت نیوز

منبع: همگردی
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 629

به "با چه ورزش هایی سریع تر لاغر شویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با چه ورزش هایی سریع تر لاغر شویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید