بالگرد دید در شب احتیاج داریم ، کمتر از 9 دقیقه به صحنه می رسیم

به گزارش مجله پیامک، مدیر امور حوادث و بلایای اورژانس کشور گفت: ما در اورژانس احتیاج به بالگرد های دید در شب داریم، ولی به دلیل تحریم های ظالمانه نتوانستیم این بالگرد ها را وارد کنیم.

بالگرد دید در شب احتیاج داریم ، کمتر از 9 دقیقه به صحنه می رسیم

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، حمیدرضا خانکه مدیر امور حوادث و بلایای سازمان اورژانس کشور صبح امروز در ویدئو کنفرانسی با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران اورژانس اولین سفیدپوشان نظام سلامت هستند که در کنار بیماران ظاهر می شوند و خدمات را به بهترین کیفیت به بیماران ارائه می دهند. با تدابیر رئیس سازمان اورژانس، در حوزه آمبولانس هوایی گسترش داشته ایم و پرسنل ما می توانند در زمان منطقی خدمات را ارائه دهند.

وی ادامه داد: ما در اورژانس احتیاج به بالگرد های دید در شب داریم، ولی به دلیل تحریم های ظالمانه نتوانستیم این بالگرد ها را وارد کنیم.

خانکه توضیح داد: تعداد نیروی انسانی باید تقویت گردد و گستردگی مراکز باید در جاده ها و شهر ها افزایش پیدا کند تا بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم.

وی بیان کرد: زمان رسیدن همکاران اورژانس در جاده ها به مصدومان کمتر از 14 دقیقه است و در شهر ها کمتر از 9 دقیقه است که البته این اعداد میانگین است و حتی در دنیا هم به دلایل مختلف از جمله ترافیک و… هم نمی توانیم زمان دقیقی را اعلام کنیم، اما ما در ایران به دنبال این هستیم که این زمان را کاهش دهیم و زودتر به مصدومان برسیم.

وی ادامه داد: در کلانشهر ها دنبال گسترش موتور آمبولانس هستیم تا در صورت ترافیک و مسائل دیگری که آمبولانس ها نمی توانند به مصدومان برسند از این وسایل نقلیه استفاده کنیم.

مدیر امور حوادث و بلایای سازمان اورژانس کشور گفت: با گسترش اورژانس هوایی مسائل رفع می گردد، علیرغم تحریم هایی که داریم، ولی در حال حاضر گسترش اورژانس هوایی از سوی دولت و خیرین دسترسی ما را به مصدومان افزایش داده است.

مدیر امور حوادث و بلایای سازمان اورژانس کشور در سرانجام گفت: از ابتدای کرونا آمبولانس هایی را برای انتقال بیماران کرونایی تخصیص داده ایم و البته اگر لازم باشد باقی آمبولانس های ما در این انتقال یاری می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1399 بروزرسانی: 6 آبان 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1217

به "بالگرد دید در شب احتیاج داریم ، کمتر از 9 دقیقه به صحنه می رسیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالگرد دید در شب احتیاج داریم ، کمتر از 9 دقیقه به صحنه می رسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید