اکبر احدی تا المپیک 2020 سرمربی تیم ملی بوکس ماند

به گزارش مجله پیامک، با نظر اعضای شورای فنی فدراسیون بوکس، اکبر احدی در سمت سرمربیگری تیم ملی ابقا شد.

اکبر احدی تا المپیک 2020 سرمربی تیم ملی بوکس ماند

به گزارش مجله پیامک و به نقل از سایت فدراسیون بوکس، نخستین جلسه شورای فنی بوکس با حضور هفت نفر از 9 نفر اعضای این شورا در محل فدراسیون با ابلاغ رسمی احکام اعضای این شورا توسط رئیس فدراسیون برگزار گردید. در این جلسه که همه اعضا به جز علی مظاهری و سعید نوروزی حضور داشتند پس از صحبت های ابتدایی حسین ثوری، نفرات به ابراز نظرهای خود نسبت به تشکیل این شورا پرداختند و این اتفاق را رخداد بسیار مهمی برای گام های مستحکم بعدی در ورزش بوکس کشور در چهار سال آینده خواندند.

در ادامه این جلسه پیرامون نتایج کسب گردیده توسط تیم های ملی بزرگسالان و جوانان بحث، آنالیز و اظهار نظر شد و حاضرین نسبت به عملکرد چندماهه فدراسیون جدید نظرات خود را مطرح کردند. سپس اکبر احدی به عنوان سرمربی و مدیر تیم های ملی نسبت به نتایج اخذ گردیده توسط بوکسورهای اعزامی به جاکارتا سخن گفت و اعضای حاضر در جلسه نیز درباره چندین موضوع مهم از جمله معین سرمربی برای تیم های ملی جوانان و بزرگسالان رای گیری به عمل آمد و مصوبات ذیل به تصویب حاضرین در جلسه شورای فنی فدراسیون رسید.

1- مصوب شد اکبر احدی تا مسابقات المپیک 2020 توکیو به عنوان سرمربی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور به فعالیت خود ادامه دهد.

2- مقرر شد احدی برنامه های پیشنهادی خود را تا مسابقات المپیک 2020 توکیو در جلسه بعدی شورا ارائه داده و مصوبه برنامه پیشنهادی اش را از شورا دریافت نماید.

3- مصوب شد که جهت ارتقا سطح دانش مربیان از مربی خارجی درجه یک و صاحب نام به صورت ادواری (هر چهار ماه یک بار) دعوت به همکاری به عمل آید.

4- مقرر شد برای تیم های پایه رزومه و کارنامه کاری چند مربی نام آشنا و کاربلد بوکس جمع آوری و در جلسه بعدی شورا جهت انتخاب و تصمیم گیری ارائه گردد.

5- مصوب شد تیم ملی جوانان با یک ترکیب یک ورزشکار(سجاد موسوی) و با یک مربی (عبدالرضا انصاری) به رقابت های المپیک جوانان بوینس آیرس اعزام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 70

به "اکبر احدی تا المپیک 2020 سرمربی تیم ملی بوکس ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبر احدی تا المپیک 2020 سرمربی تیم ملی بوکس ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید