اسکوچیچ: ما آمده ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم، کامبوج را نمی خواهیم دست کم بگیریم

به گزارش مجله پیامک، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما در فوتبال کاری به خاطره ها و اتفاقاتی که در گذشته افتاده نداریم.

اسکوچیچ: ما آمده ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم، کامبوج را نمی خواهیم دست کم بگیریم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل کامبوج گفت: دوست دارم رضایت خودم را از بازی مقابل بحرین بگویم. بازی خوبی بود و در حالی که فشار روانی بالایی در آن بازی روی ما بود، اما نتیجه خوبی گرفتیم. از بازیکنانم می خواهم که بگویم آن بازی را فراموش نمایند، ما در فوتبال کاری به خاطره ها و اتفاقاتی که در گذشته افتاده نداریم.

وی اضافه کرد: کامبوج را نمی خواهیم دست کم بگیریم و برای آنها احترام زیادی قائل هستیم. بازی های آنها را که نگاه می کنیم، متوجه می شوم نتایج شان کاری که در زمین می نمایند را نشان نمی دهد. منظورم این است که عملکردشان بهتر از نتایج شان بوده و باز از تیم خودم درخواست می کنم که تمرکز زیادی برای این بازی بگذارند، ما برای پیروزی در این بازی آمدیم و در کنار آن احترام زیادی برای کامبوج قائلیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه ملاقات با کامبوج در جدول رده بندی چقدر برای ایران تأثیرگذار است، گفت: ما برای این آمده ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم و کاری به محاسبات و اما و اگرها نداریم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. از تمام اعضای تیم می خواهم تمام تمرکزشان روی بازی کامبوج باشد و بازی با عراق و تمام اما و اگرها را فراموش نمایند. ما تمام تمرکزمان را روی این بازی می گذاریم تا حداکثر امتیازات را بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1688

به "اسکوچیچ: ما آمده ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم، کامبوج را نمی خواهیم دست کم بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: ما آمده ایم که حداکثر امتیازات را بگیریم، کامبوج را نمی خواهیم دست کم بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید