دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برگزار می شود

به گزارش مجله پیامک، تهران (پانا) - دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان 21 بهمن برگزار می شود.

دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برگزار می شود

به گزارش ایسنا، فرخناز ارباب، سرمربی تیم ملی بانوان در این باره گفت: با خاتمه مسابقات قهرمانی کشور (مرحله اول انتخابی تیم ملی) در هر وزن پنج کاراته کای معرفی شدند. این کاراته کاها شامل نفرات اول، دوم، سوم مشترک و یک ورزشکار به انتخاب کادرفنی تیم ملی هستند.

وی افزود: دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو 21 بهمن میان نفرات سوم مشترک و کاراته کای انتخاب شده از سوی کادرفنی (در مجموع 3 ورزشکار) برگزار می شود تا در نهایت یک کاراته کا به مرحله بعدی انتخابی راه پیدا کند.

ارباب ادامه داد: در انتخابی سوم بانوان، در هر وزن چهار کاراته کا حضور خواهند داشت. این افراد شامل ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا 2021، نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور و کاراته کای برگزیده از دومین مرحله انتخابی خواهند بود. طبق برنامه ریزی اجرا شده آنها سه هفته در تاریخ های 6 ، 13 و 18 اسفند به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مبارزه می کنند تا در نهایت در هر وزن سه کاراته به عضویت تیم ملی درآید.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان شرح داد: براساس برنامه ریزی اجرا شده، نخستین اردوی تیم ملی بانوان از 19 تا 25 اسفندماه در تهران تشکیل می شود تا ورزشکاران آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان اولین رویداد مهم پیش روی کاراته ایران شوند. بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی هانگژو دیگر مسابقاتی هستند که نفرات اعزامی آن از میان کاراته کاهای حاضر در اردوی تیم ملی انتخاب می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1401 بروزرسانی: 18 فروردین 1401 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 2005

به "دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید