13 عکس اسب تک شاخ فانتزی و واقعی زیبا برای پروفایل

به گزارش مجله پیامک، یونی کرن یا اسب تک شاخ حیوانی افسانه ای است، به شکل اسبی زیبا با یک شاخ. اگر اسب تک شاخ با پگاسوس (اسب بالدار) جفتگیری نمایند، کره شان ممکن است یک تک شاخ پرنده گردد. اما آیا واقعیت دارد؟ مردم در سراسر دنیا از اسب های تک شاخ برداشت های گوناگونی دارند و می تواند خیلی متفاوت تفسیر گردد. بعضی بر این باورند چیزهایی مانند اسب با بال و شاخ در بالای سر خود وجود دارد، در حالی که بعضی با کلمه اسب شاخدار (unicorn) خنده شان می گیرد. تک شاخ معمولا با چیزهایی مانند رنگین کمان و جرقه های ستاره ای و رنگ های مداد رنگی و پاستلی همراه است. بسیاری هم باور دارند که این چیزها تنها ساخته ذهن بچه ها است. با این حال، این چیزها واقعی باشند یا فقط تخیلی، دیدن گلچین عکس اسب تک شاخ که در ادامه آمده است خالی از لطف نیست!

13 عکس اسب تک شاخ فانتزی و واقعی زیبا برای پروفایل

گالری عکس اسب تک شاخ کارتونی و واقعی

عکس اسب تک شاخ واقعی در طبیعت

عکس اسب تک شاخ زیبا و واقعی

عکس اسب تک شاخ فانتزی بالدار

عکس اسب تک شاخ برای پروفایل

عکس اسب تک شاخ در کنار دختر

عکس اسب تک شاخ رویایی

اسب تک شاخ کوچک سفید

عکس اسب تک شاخ کوچک در خیابان

عکس اسب تک شاخ جالب و خاص

عکس اسب تک شاخ کارتونی و فانتزی

عکس اسب تک شاخ فانتزی زیبا

عکس اسب تک شاخ در طبیعت

دانستنی های جالب درباره اسب های تک شاخ

بسیاری از اسطوره های باستانی هستند که در خصوص پرواز اسب ها صحبت می نمایند و این اسب های بالدار معمولا شانس به همراه دارد و یا بیان شده است که دنیا را آن گونه که امروز وجود دارد گرد هم آورده اند. علاوه بر این، مردم مجسمه های اسب تک شاخ را خریداری می نمایند و آن را در دکور منزل خودشان قرار می دهند و ادعا می نمایند که برایشان بخت و اقبال و شانس به ارمغان می آورد؛ در حالی که دیگران می گویند که تک شاخ فقط یک عروسک است و هیچ ربطی به زندگی شما ندارد.

بسیاری از اسطوره ها و افسانه ها وجود دارند که در خصوص تک شاخ و گرد آوردن دنیا و آوردن صلح در زندگی صحبت می نماید. بعضی از آن ها از تک شاخ به عنوان یکی از خدایان افسانه ای نام می برند. علاوه بر این، آن ها بر این باورند که موفقیت و همه چیز در زندگی خود، وابسته به تک شاخ است. برای بعضی، هر زمان که چیزی خوب در زندگی اتفاق می افتد، می گویند که تک شاخ به آن ها یاری نموده است.

علاوه بر این، بسیاری از بچه های کوچک به تک شاخ به عنوان وسیله ای رنگین کمانی نگاه می نمایند و باور دارند که آن ها نیز به آسمان پرواز خواهند کرد و تبدیل به یک اسب شاخدار خواهند شد. از سوی دیگر، بعضی از مردم به طور کامل بر این باورند که تک شاخ ها واقعی نیستند و تنها استفاده ای فانتزی دارند. آن ها تصور نمی نمایند موجودات این چنینی بتوانند در آسمان پرواز نمایند.

بنابراین تک شاخ یک باور است یا یک واقعیت؟ آیا چنین وقایعی مانند پرواز اسب بر روی رنگین کمان درخشان در دنیا بالا وجود دارد؟ همه تفکر و اعتقادات خاص خود را دارند اما عجیب این است که بعضی ممکن است در خصوص وجود موجودات تخیلی احساسات قوی تری داشته باشند در حالی که بعضی تصور می نمایند این باورها خنده دار و مضحک است.

سخن آخر

امیدواریم از دیدن این عکس های زیبا لذت برده باشید. شما می توانید از این عکس ها برای استوری یا پست گذاشتن در اینستاگرام نیز بهره ببرید. پیشنهاد می کنیم در همین رابطه، زیباترین گالری عکس گل رز در رنگ های مختلف و رویایی و را نیز در خبرنگاران ببینید و در صورت دلخواه از این عکس های زیبا نیز برای پروفایل شبکه های اجتماعی خود بهره ببرید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1608

به "13 عکس اسب تک شاخ فانتزی و واقعی زیبا برای پروفایل" امتیاز دهید

8 کاربر به "13 عکس اسب تک شاخ فانتزی و واقعی زیبا برای پروفایل" امتیاز داده اند | 3.3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 عکس اسب تک شاخ فانتزی و واقعی زیبا برای پروفایل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید