نحوه محاسبه و پرداخت حق التدریس معلمان، واریز بخش دوم معوقات به زودی

به گزارش مجله پیامک، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره نحوه محاسبه کارکرد حق التدریس غیرموظف معلمان شرح داد و گفت: آنچه که واریز شده، یک بخش بوده و بخش دیگر به زودی انجام می گردد.

نحوه محاسبه و پرداخت حق التدریس معلمان، واریز بخش دوم معوقات به زودی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی الهیار ترکمن گلایه بعضی معلمان در شبکه های اجتماعی مبنی بر کاهش پرداخت حق التدریس شاغلین یا تغییر مبنای محاسبه آن را مستند ندانست.

وی درباره نحوه محاسبه حق التدریس شاغلین در اسفندماه 1398 و بهار 1399 اظهار کرد: طبق قانون، حق التدریس غیر موظف متناسب با میزان کارکرد افراد تعیین و پرداخت می گردد.

الهیار ترکمن تادامه داد: بر این اساس و پس از پرداخت مرحله دوم حق التدریس، کارگروهی متشکل از مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان موضوعی و مرتبط در هر شهرستان تشکیل و میزان حضور و کارکرد همکاران در ماه های مذکور را آنالیز می نمایند. در این صورت تعیین می گردد مبلغی که پرداخت شده تا چه حد با میزان کارکرد واقعی افراد مرتبط بوده است و بر اساس آن، تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

وی تاکید نمود: درست است که آموزش و پرورش در مواقعی بدلیل محدودیت های اقتصادی کشور، تاخیر در پرداخت داشته اما تا کنون عدم پرداخت نداشته و حقوق فرهنگیان را تضییع نکرده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1487

به "نحوه محاسبه و پرداخت حق التدریس معلمان، واریز بخش دوم معوقات به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه محاسبه و پرداخت حق التدریس معلمان، واریز بخش دوم معوقات به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید