مغز متفکر دوربین گوشی های گوگل پیکسل به شرکت ادوبی پیوست

به گزارش مجله پیامک، شرکت ادوبی روز گذشته گفت که مارک لوی (Marc Levoy)، مغز متفکر مربوط به الگوریتم های دوربین گوشی های گوگل پیکسل به این شرکت پیوسته تا در توسعه یک اپلیکیشن دوربین مشارکت داشته باشد.

مغز متفکر دوربین گوشی های گوگل پیکسل به شرکت ادوبی پیوست

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

آقای لوی سرپرست تیمی از متخصصان گوگل بود که پیروز شدند قابلیت های نرم افزاری جذابی مانند Night Sight، حالت پرتره و HDR+ را برای دوربین گوشی های این شرکت ارائه کنند. دوربین گوشی های گوگل پیکسل به دلیل بهره گیری از همین نرم افزارهای پیشرفته تا چند سال با بهره گیری از فقط یک دوربین پیروز شدند عکس های بسیار جذابی را ثبت کنند. البته سال گذشته پیکسل 4 برای ارائه زوم با دوربین دوگانه عرضه شد.

حالا در شرکت ادوبی، ظاهرا مارک لوی قصد دارد توسعه یک اپلیکیشن دوربین پیشرفته را آغاز کند. البته با وجود اینکه او قرار است بیشترین وقت خود را صرف این موضوع کند، اما ظاهرا در حوزه های دیگر هم در شرکت ادوبی نقش مهمی ایفا خواهد کرد. ادوبی مدتی قبل از اپلیکیشن دوربین فوتوشاپ رونمایی کرد و اپلیکیشن Lightroom هم از قابلیت عکس برداری بهره می برد؛ اما ظاهرا به نظر می رسد این شرکت می خواهد برنامه های خود در این زمینه را گسترش دهد.

مارک لوی حدود 4 ماه قبل بعد از 6 سال گوگل را ترک کرد. لوی قبل از اینکه به طور تمام وقت به گوگل بپیوندد، مدتی بر روی دوربین نسخه Explorer عینک واقعیت افزوده گوگل گلس کار کرد و باید به راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی در استنفورد با سرمایه گذاری گوگل در سال 2002 هم اشاره کنیم که در نهایت به قابلیت Street View موجود در گوگل مپ تبدیل شد.

منبع: The Verge

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1130

به "مغز متفکر دوربین گوشی های گوگل پیکسل به شرکت ادوبی پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مغز متفکر دوربین گوشی های گوگل پیکسل به شرکت ادوبی پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید