محمد بنا: می توانستیم روی سکو برویم، کسب 3 سهمیه امیدوارکننده بود

به گزارش مجله پیامک، محمد بنا پس از کسب عنوان چهارمی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان گفت: از نتایج حاصله هم می توان راضی بود و هم نه؛ چراکه ما تیم جوانی را به جهانی بردیم.البته انتظارات ما در بعضی اوزان از این بچه ها خیلی بیشتر بود. ما سه سهمیه المپیک کسب کردیم که روسیه هم به رغم عنوان قهرمانی در این مسابقات توانست سه سهمیه کسب کند. در واقع در کسب سهمیه ها عملکرد خوبی داشتیم اما باز هم می توانستیم بهتر ظاهر شویم.

محمد بنا: می توانستیم روی سکو برویم، کسب 3 سهمیه امیدوارکننده بود

وی اضافه کرد: اگر امیر قاسمی منجزی هم می توانست برنز بگیرد، تیم ما روی سکو می رفت که متاسفانه اینگونه نشد. ما تازه در ابتدای راه استارت مجدد هستیم و تیم خوبی داریم که می تواند در آینده بسیار بهتر عمل کند. ما از فردای روزی که به تهران بازگردیم دوباره آغاز می کنیم تا در فرصتی که تا المپیک داریم کار را به خوبی پیش ببریم.

محمد بنا گفت: عملکرد بچه ها در مجموع خوب بود اما اگر در روز نخست بچه های ما بهتر کشتی گرفته بودند شرایط خیلی بهتر می شد. فضای مسابقات هم برای این جوانان بسیار سنگین بود و اگر نفرات روز نخست در روز سوم به میدان رفته بودند به مراتب بهتر نتیجه می گرفتند. علیرضا نجاتی عالی کشتی گرفت و در نهایت با مدال برنزی که هیچکس انتظار نداشت به کارش انتها داد. عبدولی هم باید طلا می گرفت. گرایی هم در گروهی بود که تمام خوب های جهان در آن حضور داشتند که در نهایت توانست برنز بگیرد. محمدهادی ساروی ، رامین طاهری هم خیلی کوشش کردند اما انتظار ما از پویا ناصرپور و امین کاویانی بسیار بیشتر بود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خاتمه اعلام نمود: با کسب این سه مدال برنز، آینده روشنی را برای این تیم و نفراتی که در اردوی تهران هستند، می بینم. ما هنوز کار زیادی داریم و باید در جام جهانی، مسابقات قهرمانی آسیا و دو گزینشی المپیک که فروردین و اردیبهشت سال آینده برگزار می گردد به میدان برویم. برای کسب سهمیه المپیک در دو وزن 87 و 97 کیلوگرم شانس زیادی داریم، اما در وزن 67 کیلوگرم کار ما بسیار سخت است که سعی می کنیم با انتخاب درست، این سهمیه را هم کسب کنیم و با تیمی کامل راهی المپیک شویم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 403

به "محمد بنا: می توانستیم روی سکو برویم، کسب 3 سهمیه امیدوارکننده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد بنا: می توانستیم روی سکو برویم، کسب 3 سهمیه امیدوارکننده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید