محبوب ترین پارک ملی کانادا در بنف

به گزارش مجله پیامک، واقعیت جالب: محبوب ترین پارک ملی کانادا نیز اولین پارک ملی در کشور بود. Banff یک پارک ملی نمادین است که تقریبا در فهرست کشورهای دنیا و برای یک دلیل خوب قرار گرفته است.

محبوب ترین پارک ملی کانادا در بنف

اگر علاقمند به سفر با بهترین هزینه تور به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

در قلب کوه های راکی، کوهستان های ناهموار پارک بدون شک جاذبه اصلی هستند. راه های زیادی برای کشف آن ها وجود دارد، از یک سفر راهنمایی شده با اسب به یک سفر پیاده روی تابستانی (بیش از 1600 کیلومتر راستا)! ورزش، ورزش همگانی و دیگر فعالیت های زمستانی را شامل می گردد.

آب های آبی - آبی دریاچه لوییس و دریاچه Moraine نیز تمایل دارند که توجه بازدیدنمایندگان پارک را جلب نمایند. اگر شما امیدوار به شکستن یک قیمت با هیچ کس دیگری در کادر باشید - اما در برابر میل به دریافت یک شیب، چون این دریاچه ها پر از یخچال طبیعی هستند! اگر واقعا می خواهید شنا کنید، چشمه های آب گرم Banff را در عوض در پارک ببینید.

علاقه مند به اردو زدن؟ گزینه های فراوانی برای آن وجود دارد، از اردوگاه های ناهموار در the که به طور کامل به شهر of در نزدیکی شهر Banff خدمات رسانی می نمایند، دسترسی آسان به رستوران ها، فروشگاه ها، و حتی چشمه های آب معدنی پیدا می نمایند (یکی از همکاران می گوید glamping)؟)

فرصت های زیادی برای مشاهده حیات وحش در سراسر پارک وجود دارد، از جمله خرس (سیاه و خاکستری)، گوزن شمالی، گرگ ها و روباه ها. چشم ها را باز نگه دارید - و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک حیوان را تشخیص دهید، مطمئن شوید که با مشاهده فاصله زیاد، فضای زیادی به آن بدهید.

انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 760

به "محبوب ترین پارک ملی کانادا در بنف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین پارک ملی کانادا در بنف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید