مارسلینو: امروز شادترین روز زندگی من است

به گزارش مجله پیامک، سرمربی والنسیا از پیروزی شاگردانش مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری به شدت ابراز خوشحالی کرد.

مارسلینو: امروز شادترین روز زندگی من است

به گزارش خبرنگاران، پیروزی 2 بر یک والنسیا مقابل بارسلونا در فینال شب گذشته (شنبه) جام حذفی اسپانیا، برای سرمربی این تیم حکم کسب اولین و مهمترین قهرمانی دوران مربیگری اش را داشت. مارسلینو به جز قهرمانی در دسته دوم فوتبال اسپانیا در تیم رکرتیو اوئلوا در فصل 06-2005 هیچ عنوان قهرمانی دیگری نداشت و به این ترتیب با غلبه بر بارسلونا اولین جام مهم دوران مربیگری اش را کسب کرد.

مارسلینو پس از بازی درباره دستاورد مهمش به خبرنگاران گفت: امروز شادترین روز دوران کاری من است. این اولین جام قهرمانی من است. همواره یک فینال و یک قهرمانی را برای اولین بار تجربه می کنید. به لطف کوشش بازیکنانم، دستیارانم، طرفداران و حمایت خانواده ام، من امروز شادترین مرد جهان هستم.

مارسلینو اگرچه فصل را به لطف کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و قهرمانی کوپا دل ری در اوج به خاتمه رساند، اما در ابتدای فصل اوضاع برای او چندان روبه راه نبود. البته پیتر لیم، مالک باشگاه با وجود وضعیت نه چندان خوب خفاش ها به مارسلینو اعتماد کرد و مزد آن را هم گرفت.

مارسلینو در این باره هم تأکید کرد: پارسال برای ما سالی فوق العاده بود، اما سال جاری را بد آغاز کردیم. آغاز مان به اندازه کافی خوب نبود، چون نتیجه نمی گرفتیم، اما در ادامه رقابت کردیم. آن فشاری که در ابتدای فصل متحمل شدیم ما را به جایی که امروز هستیم رساند. بازیکنان به من فرصت کسب این قهرمانی را دادند. عشق و قدردانی بین ما دو طرفه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 234

به "مارسلینو: امروز شادترین روز زندگی من است" امتیاز دهید

1 کاربر به "مارسلینو: امروز شادترین روز زندگی من است" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مارسلینو: امروز شادترین روز زندگی من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید