لاغری شکم و پهلو بدون نیاز به دارو و معجون های لاغری

به گزارش مجله پیامک، یکی از کارهایی که همیشه پس از بیدار شدن از خواب انجام می دادم، رفتن جلوی آینه و نگاه کردن به خود بود، حداقل در 90 درصد مواقع هم تا نگاهم به پهلوها و شکمم می افتاد، آه از نهادم برمی خواست و با خود می گفتم: پس کی آن روز می رسد که من از دیگر شما چربی ها را نبینم؟!؟ گاهی اوقات هم ساعت ها به پاسخ این سوال فکر می کردم و هزاران راه و روش را در ذهن خود بررسی می کردم.

لاغری شکم و پهلو بدون نیاز به دارو و معجون های لاغری

یکی از همین روزها، دقیقا پس از این که از کنار آینه کنار رفتم، با خود گفتم: دیگر زمان آن رسیده که برای سوزاندن این چربی ها کاری انجام دهم، من که اهل رژیم دریافت نیستم پس به سراغ یک دارو یا معجونی بروم که بسیار سریع تر نتیجه دهد. همان روز، زمانی که از روی کاناپه خانه دراز کشیده بودم و کانال های ماهواره را بالا و پایین می کردم، ناگهان در یکی از شبکه ها فیلمی را که بسیار دوست داشتم را دیدم، با شوق و ذوق نشستم و به تماشای فیلم پرداختم. همان طور که محو تماشای فیلم شده بودم مثل همیشه فیلم قطع و تبلیغات شروع شد! در ابتدا که مثل همیشه از تبلیغات زیاد عصبانی شدم اما ناگهان چشمم به چیزی خورد که دنبالش بودم؛ داروی لاغری. در تبلیغ، خانومی بسیار خوش اندام و لاغر جلوی دوربین بود و از دوران چاقی و شرایط بد و آسیب هایی که در این دوران دیده بود صحبت می کرد. در پایان هم با خوشحالی از تجربه خوب لاغر شدنش با داروی لاغری گفت و قرصی را برای لاغری سریع شکم و پهلو معرفی کرد و از مزایای بسیار آن گفت!

دیگر با دیدن چنین تبلیغی نمی توانستم جلوی خود را بگیرم، بلند شدم و تلفن را از روی میز برداشتم. با شماره ای که روی صفحه تلوزیون می دیدم تماس گرفتم و یک بسته از قرص را سفارش دادم سپس با خوشحالی نشستم و ادامه فیلم را تماشا کردم. در همین حین هم دستی به سمت ظرف ظرف تنقلات روی میز بردم و به خوردن چیپس و پفک ها مشغول شدم، با خودم گفتم: فعلا می توانم با خیال راحت به خوردن ادامه بدهم، دیگر یک قرص لاغری داشتم که خودش به تنهایی تمام چربی ها را می سوزاند!

تقریبا سه روز پس از سفارش، قرص را برایم آورند و من مصرف آن را طبق دستوری که در روی جعبه نوشته شده بود، شروع کردم. اما چند روز بعد احساس ضعف عجیبی داشتم و دیگر مثل روزهای گذشته، نمی توانستم خوب و راحت بخوابم. ابتدا با خود گفتم: خب این کاملا طبیعیست، هر قرصی عوارضی دارد، اما به جای آن می توانم امیدوار باشم که چربی هایم سوخته و شکم و پهلویی کوچک خواهم داشت. اما این شرایط چند روز بعد هم ادامه داشت و حتی شدتش نیز بیشتر شد. دیگر با خود فک کردم که فعلا برای مدتی خوردن قرص ها را کنار بگذارم، چرا که چند سایز هم کم کرده بودم و دو یا سه کیلو لاغرتر شده بودم. اما همه چیز به این خوبی نگذشت!!!

چند روز از زمانی که خوردن قرص ها را متوقف کرده بودم گذشت، احساس کردم کمی چاق تر شدم، بسیار تعجب کردم که چطور چنین چیزی ممکن است. مبلغ زیادی را برای خرید قرص ها خرج کردم و در طول روز هم که سعی می کردم کم تر غذا بخورم، حتی برخی از وعده ها را نیز حذف کرده بودم؛ پس چه شد آن همه زحمت؟!؟!؟

چند روزی دقیقا مثل افسرده ها بودم، مدام با خود کلنجار می رفتم. تا این که یک روز زمانی که تلفنی با یکی از دوستانم صحبت می کردم، از من درباره چاقی و رژیم غذایی و این جور چیزها پرسید. من هم براش توضیح دادم و گفتم: پس این داروهای لاغری به چه دردی می خورند، اگر رژیم لاغری می گرفتم، فکر کنم اوضاعم خیلی بهتر بود. او هم در پاسخ سوالم گفت: ذره ای شک نکن که اگر یک رژیم غذایی درست و مناسب را اجرا می کردی، وضعت بهتر بود در حال حاضر هم غصه وزنی که دوباره بازگشته را نمی خوردی. خیلی کنجکاو شدم و بیشتر از او پرسیدم که جریان چیست؟ آیا رژیم یا متخصص تغذیه خوبی می شناسد؟ او هم در پاسخ سوالم فقط یک سایت رژیم آنلاین معرفی کرد. ابتدا کمی تعجب کردم و گفتم: یکبار به تلوزیون و چنین فضاهایی اعتماد کردم دیگر سایت که جای خود را دارد. اما با حرف هایش توجیحم کرد. از وب سایت من و رژیم صحبت کرد. پس از این که تلفن را قطع کردم پشت لپ تاپ نشستم و نام سایت را سرچ کردم. تقریبا تمام وب سایت موردنظر را زیرو رو کردم و متوجه شدم این دقیقا همان چیزی است که می شود به آن اطمینان کرد.

این موضوع واقعا برایم جالب بود که اولین چیزی که دوستم به آن اشاره کرد، این بود که در خانه نشسته و برنامه یک رژیم را دریافت کنیم و به اجرای آن بپردازیم، بدون آن که نیز باشد به متخصص تغذیه ای رجوع کرد؛ آن هم رژیمی که که دقیقا با توجه به وزن و قد و شرایط دیگر خودمان طراحی شده! زمانی که سایت را دیدم هم به این موضوع پی بردم که وقتی حرف از رژیم هوشمند می زنند، دقیقا درباره چه موضوعی صحبت می کنند! شاید شما هم چیزی از این عنوان ندانید. سایت ارائه رژیم آنلاین من و رژیم اطلاعات شما را به طور دقیق دریافت می کند و براساس همان اطلاعات یک رژیم لاغری در اختیار شما می گذارد که با کمک آن می توانید به رویای تان یعنی، لاغری شکم و پهلو های تان برسید.

خودم در ابتدا هم نمی توانستم به این سایت اعتماد کنم چرا که به اصطلاح یک بار مار گزیده شده بودم، اما وقتی تمام سایت رو بررسی کردم و نظرات کاربرهای دیگر را خواندم متوجه شدم که می توانم خیلی راحت تر و بدون متوصل شدن به داروهای لاغری و عمل ها و جراحی های مختلف به آن چیزی که خودم می خواهم برسم! بدون این که در آینده غصه وزنی را بخورم که دوباره بازگشته است!!!

منبع: فرارو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1173

به "لاغری شکم و پهلو بدون نیاز به دارو و معجون های لاغری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاغری شکم و پهلو بدون نیاز به دارو و معجون های لاغری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید