قوه قضائیه در برخورد با فساد درون قوه یا هر نهاد و ارگان دیگر، هیچگونه کوتاهی نخواهد داشت

به گزارش مجله پیامک، روابط عمومی دادگستری تهران در خصوص انتشار بعضی اخبار در حاشیه دادگاه طبری شرح داد.

قوه قضائیه در برخورد با فساد درون قوه یا هر نهاد و ارگان دیگر، هیچگونه کوتاهی نخواهد داشت

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، روابط عمومی دادگستری تهران در مورد انتشار بعضی اخبار در حاشیه دادگاه طبری اطلاعیه ای به توضیح ذیل صادر کرد:

به دنبال انتشار بعضی اخبار در حاشیه دادگاه آقای اکبر طبری و همدستان با عنوان اتهامیِ مشارکت در تشکیل شبکه چند نفری در ارتشاء، به اطلاع می رساند که پیگیری این پفراینده از ابتدا در قوه قضائیه و از سوی قضات پاکدست با دقت و بدون توجه به حواشی و فضاسازی ها در دستور کار نهاده شد و در ادامه نیز رسیدگی قطعاً بر همین اساس خواهد بود.

قوه قضائیه در برخورد با فساد در هر بخشی، خواه درون قوه یا هر نهاد و ارگان دیگر، هیچگونه کوتاهی نخواهد داشت و با عدالت و دقت تمام و البته بر مدار انصاف به آنالیز این پفراینده و پفراینده هایی از این دست خواهد پرداخت.

بنا براین انتشار اخبار و ادعا های بدون استناد، مدرک و دلیل و صرفا بر اساس شنیده ها درباره این پفراینده و پفراینده های مشابه، مضرّ فرایند رسیدگی عادلانه است و با ایجاد شائبه و خلق موضوعات انحرافی، به نفع مجرمان خواهد شد.

دادگستری استان تهران ضمن تقدیر از حمایت گسترده مردمی در رویکرد ضدفساد قوه قضائیه، از اصحاب رسانه و فضای مجازی می خواهد برای یاری به انجام متقن دادرسی ها، از انتشار اخبار غیرمستند در حاشیه پفراینده ها بشدت پرهیز گردد. البته دستگاه قضایی از صندلی مدعی العموم در مقابل اتهامات بی اساس و انتشار اخبار غیر واقعی و جعلی برخورد قانونی خواهد نمود.

همچنین از افرادی که مدعی دسترسی به اسناد تکمیلی در مورد پفراینده های قضایی هستند دعوت می گردد، مستندات خود را جهت آنالیز در اختیار دستگاه قضایی قرار دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1073

به "قوه قضائیه در برخورد با فساد درون قوه یا هر نهاد و ارگان دیگر، هیچگونه کوتاهی نخواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوه قضائیه در برخورد با فساد درون قوه یا هر نهاد و ارگان دیگر، هیچگونه کوتاهی نخواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید