فرمانده جدید پلیس مترو تهران منصوب شد

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران آنلاین:سرهنگ سعید عطاالهی به سمت فرمانده جدید یگان انتظامی مترو تهران وحومه منصوب شد.

فرمانده جدید پلیس مترو تهران منصوب شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین المللل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، درمراسمی با حضور مهندس فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری پایتخت مراسم تکریم و معارفه فرمانده یگان انتظامی شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه برگزار گشت.

در این مراسم مهندس فرنوش نوبخت ضمن تقدیر از همکاری پلیس مترو با شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: امیدواریم این تغییر با افزایش توان ما برای خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان باشد.

او گفت: مترو تهران با توجه به حساسیت هایی که دارد با ارگان های انتظامی و امنیتی نیز در ارتباطات است. این ارگان ها بر عملکرد ما نظارت دارند اما باتوجه به شر ایط ممکن است هر لحظه با مشکلاتی روبرو شویم اما این اتفاق با تدابیر اجرا شده تاکنون به خوبی برطرف شده است.

مهندس نوبخت گفت : کاهش فاصله حرکت قطارها کاری بود که با کمک و کمک شما انجام شد اگر امنیت از سوی شما به خوبی تامین نمی شد در این بخش ما نمی توانستیم به این خوبی عمل کنیم. امیدوارم با همین روش به کار خود ادامه دهید ما نیز در شرکت بهره برداری مترو همانند گذشته شما را حمایت خواهیم کرد.

او اضافه کرد: این راستا را باید با همدیگر طی کنیم تا فضای مناسبی را برای شهروندان و مسافران در مترو ایجاد کنیم.

در ادامه این مراسم سردار ظهیری نیز ضمن قدردانی از مهندس نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران برای همکاری همه جانبه با پلیس به منظور برقراری امنیت در متروی تهران گفت: احساس امنیت برای سیستم حمل و نقل عمومی مانند مترو بسیار اهمیت دارد و خدا را شاکریم که با همکاری بسیار مناسب این شرکت با پلیس این امر محقق شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ما دور هم جمع شده ایم تا صمیمیتی که بین نیروی انتظامی و مدیران مترو بوده بیشتر گردد و از زحمات سرهنگ راقی قدردانی کنیم.

او با تاکید بر اهمیت حفظ امنیت مسافران در مترو اضافه کرد: با توجه به گسترش خطوط متروی تهران به 122 ایستگاه باید کوشش پلیس مترو برای حفظ امنیت و فضای مناسبی که اکنون در ایستگاه ها حاکم است دو چندان گردد

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: نیروهای ما باید در تمام زمینه ها صیانت داشته باشند تا در ادامه آن بتوانند تکریم شهروندان و مسافران را که وظیفه اصلی مااست انجام دهند.

او اضافه کرد: تعامل کامل شرکت بهره برداری متروی تهران با نیروهای پلیس زمینه لازم برای تحقق این امنیت را فراهم نموده است.

سردار ظهیری توضیح داد: البته ما همیشه سعی می کنیم تا امنیت و آرامش در مترو هر روز بیش از گذشته گردد و برای این امر باید ضمن بازنگری بر امور جاری، کارهای جدیدی را هم در دستور کار قرار دهیم.

نظری، معاون پشتیبانی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ادامه ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ راقی و همکارانشان گفت: رابطه مترو با پلیس یک رابطه رفاقتی و محبت آمیز است.و من ب خود را سرباز شما میدانم تا بتوانید کارها را به خوبی انجام دهید.

سرهنگ راقی نیز از زحمات و همکاری مدیر عامل و مدیر حراست شرکت بهره برداری متروی تهران قدردانی کرد و گفت: توفیق بزرگی بود که سال های آخر فعالیتم را در مترو به مردم خدمت کنم و در این سالها با کوشش جمعی دوستان موفقیت های زیادی را داشتیم .

او توضیح داد: توانستیم با استفاده از روش های جدید کاهش چشمگیری در حوزه سرقت داشته باشیم .

سرهنگ سعید عطاالهی نیز گفت: در طول خدمت در نیروی انتظامی در جاهای زیادی بوده ام شاید ذهنیت برخی افراد این باشد که کار در پلیس مترو ساده است اما این تفکر درست نیست چرا که مترو شهر زیرزمینی است و امیدوارم همکاری خوبی داشته باشیم.

در خاتمه این مراسم سرهنگ عطاالهی به عنوان فرمانده جدید یگان انتظامی مترو معرفی و با اهدالوحی از کوشش های سرهنگ راقی فرمانده سابق این یگان تقدیر شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 447

به "فرمانده جدید پلیس مترو تهران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده جدید پلیس مترو تهران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید