شوچنکو: میلان سبک بازی ام را تغییر داد

به گزارش مجله پیامک، سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال اوکراین مطالبی در دوران حضورش در سری A ایتالیا گفت.

شوچنکو: میلان سبک بازی ام را تغییر داد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش مجله پیامک و به نقل از Zbirna اوکراین، آندره شوچنکو، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین که هم اکنون در صندلی سرمربی این تیم واقع شده است، می گوید سبک بازی اش پس از انتقال به تیم میلان تغییر یافت.

آندره شوچنکو گفت: انتقال به میلان نمی توانست روی بازی ام در تیم ملی فوتبال اوکراین تاثیر بگذارد. با نوعی دیگر از آمادگی به ایتالیا رفتم، زیرا در لیگ این کشور هر سه روز یک بار باید با نهایت توانم بازی می کردم، البته بزرگترین تغییر این بود که آغاز به زدن گل های بیشتری کردم. در نخستین فصل حضورم توانستم گل های زیادی بزنم و مورد توجه قرار بگیرم. می دانستم در سری A شانس زیادی ندارم و خیلی زیاد کار کردم. همین مسئله باعث شد تا در میلان درک من از الزام های یک مهاجم تغییر یابد.

سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین ادامه داد: به خاطر دارم وقتی سرمربی اوکراین شدم، والری لوبانوفسکی گفته بود شوچنکو اکنون باید به فوتبالی بازگردد که پیش از این بازی می کرد. با این وجود این یک شرایط طبیعی بود. باشگاهم یک سبک بازی متفاوت داشت. در تیم ملی مهاجمان علاوه بر حمله باید در سازماندهی آنها نیز شرکت نمایند، البته این ذات کار یک سرمربی در تیم ملی است و باید بازیکنان را مطابق دیدگاه های شان بازسازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 957

به "شوچنکو: میلان سبک بازی ام را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوچنکو: میلان سبک بازی ام را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید