افزایش چشمگیر سرمایه اینتر پس از ورود مالکان چینی

به گزارش مجله پیامک، به دنبال انتقال مالکیت باشگاه اینتر از اریک توهیر به گروه سرمایه گذاری سونینگ چین، سرمایه نراتزوری به میزان قابل توجهی افزایش پیدا نموده است.

افزایش چشمگیر سرمایه اینتر پس از ورود مالکان چینی

با ما همراه باشید و با تورهای سفر به چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش مجله پیامک، سرمایه باشگاه اینتر پس از خریداری شدن بخش اعظم سهام این باشگاه توسط گروه سرمایه گذاری سونینگ چین 242 میلیون یورو افزایش پیدا نموده است.

به گزارش سایت فوتبال ایتالیا، گروه سرمایه گذاری سونینگ روز گذشته (سه شنبه) هیئت مدیره جدید باشگاه اینتر را معرفی کرد و به طور رسمی فعالیتش را به عنوان مالک جدید نراتزوری شروع کرد. در هیئت مدیره جدید باشگاه اینتر استیون ژانگ، پسر مالک باشگاه جیندونگ ژانگ به عنوان رئیس ایفای نقش خواهد نمود. اریک توهیر، مالک پیشین باشگاه اینتر هم یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه است، اما گفته می گردد که او تا سرانجام فصل اندک سهام باقی مانده اش در اینتر را هم به سونینگ خواهد فروخت.

گروه سرمایه گذاری سونینگ در بدو ورودش به اینتر سهام این باشگاه را 142 میلیون یورو افزایش داد و حالا 100 میلیون یوروی دیگر را قالب یک وام به خزانه باشگاه واریز نموده است تا در مجموع 242 میلیون یورو به دارایی نراتزوری اضافه نموده باشد.

با وجود افزایش قابل توجه سرمایه باشگاه اینتر، این باشگاه برای خرید بازیکن محدودیت هایی دارد که مهمهترین آنها قانون بازی جوانمردانه اقتصادی یوفا است که تیم های اروپایی را ملزم می نماید متناسب با بدهی ها و درآمدهای شان برای خرید بازیکنان جدید هزینه نمایند.

درآمدهای اینتر با توجه به ناکامی دوباره این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل 17-2016 به میزان قابل توجهی محدود شد، اما گروه سرمایه گذاری سونینگ در نظر دارد از طرق دیگر مانند جذب شرکای تجاری جدید و اسپانسرهایی خارج از ایتالیا کاهش درآمدهایش را جبران کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 765

به "افزایش چشمگیر سرمایه اینتر پس از ورود مالکان چینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش چشمگیر سرمایه اینتر پس از ورود مالکان چینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید