شرط عجیب کارلوس کی روش برای عراق

به گزارش مجله پیامک، هیات عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق طی هفته های گذشته مذاکرات جدی را با کارلوس کی روش مربی پرتغالی برای راهنمایی این تیم در مرحله سوم انتخابی جام جهانی انجام داد. این مذاکرات بعد از یاری دولت عراق به فدراسیون این کشور و اختصاص منابع ارزی جدی تر هم شد، اما ظاهراً بی نتیجه مانده است.

شرط عجیب کارلوس کی روش برای عراق

کی روش که سابقه دو صعود به جام جهانی با تیم ملی ایران را دارد، در صورت حضور در عراق می توانست بر حساسیت بازی های گروه نخست رقابت های انتخابی جام جهانی اضافه کند چرا که با تیم هایی نظیر ایران و کره جنوبی تقابل داشت.

با این حال منتظر ناصر سردبیر نشریه العالم الجدید فاش کرد که مذاکرات عراقی ها با کی روش به چند علت منتفی شده است.

ناصر در این خصوص گفت: مذاکرات فدراسیون عراق و کارلوس کی روش به چند علت بازنده شد که مهمترین آن عدم اشتیاق برای کار در عراق بعد از تماس با کاتانچ و شرط اقامت در امارات بوده است.

کاتانچ سرمربی سابق تیم ملی عراق بود که از راهنمایی این تیم برکنار شد. کی روش پیش از حضور در تیم ملی ایران هم با مربیان سابق تیم کشورمان از جمله برانکو ایوانکوویچ مشورت نموده و نظرات مثبت برانکو او را به کار در ایران ترغیب نموده بود. هرچند روابط این دو مربی در سال های آخر کار کی روش در ایران تیره شد.

از سوی دیگر به نظر می رسد شرط اقامت کی روش در امارات به علت مسائل امنیتی در کشور عراق از سوی این مربی پرتغالی مطرح شده است که به گفته منتظر ناصر، این شرط مورد قبول قرار نگرفته است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1756

به "شرط عجیب کارلوس کی روش برای عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط عجیب کارلوس کی روش برای عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید