سایت انگلیسی اطلاع داد؛ احتمال دست به کار شدن اورتون برای جذب آزمون

به گزارش مجله پیامک، یک رسانه انگلیسی از علاقه مالک باشگاه اورتون به مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت و احتمال دست به کار شدن برای خرید او خبر داده است.

سایت انگلیسی اطلاع داد؛ احتمال دست به کار شدن اورتون برای جذب آزمون

به گزارش خبرنگاران، پایگاه خبری HITC انگلیس گزارشی درباره احتمال دست به کار شدن باشگاه اورتون برای خرید یک مهاجم جدید نوشته و از سردار آزمون به عنوان گزینه مورد نظر مالک این باشگاه، فرهاد مشیری نام برده است.

در این گزارش آمده که با وجود آنکه ریچارلیسون و دومنیک کلاورت لوین زوج قدرتمندی را در خط حمله تیم کارلو آنچلوتی ساخته اند، اما هنوز ممکن است این تیم وارد بازار گردد تا یک مهاجم جدید بخرد چرا که مهاجم ذخیره اش مویسه کین، آینده ای مبهم دارد و مصدومیت جنک توسان هم بدان معنا است که روی او حتی در صورت ماندن نمی گردد خیلی حساب باز کرد. از این رو تا به امروز از تعدادی مهاجم به عنوان خرید های احتمالی اورتون نام برده شده که در میان آنها سردار آزمون، گزینه ای خاص است.

استناد این گزارش به خبر اخیر یک سایت ایتالیایی به نام Area Napoli است که مدعی شده به اورتون فرصت خرید آزمون پیشنهاد و همین موضوع سبب شده است که باشگاه به او به عنوان یک گزینه جایگزین برای اوسونه ادوارد، مهاجم تیم سلتیک نگاه کند.

HITC می نویسد: اگر یک نفر وجود داشته باشد که به خرید آزمون بسیار علاقمند باشد، آن یک نفر مالک باشگاه فرهاد مشیری است است که گفته می گردد جزو تحسین کنندگان عملکرد هموطن ایرانی اش است. سال 2018 نشریه لیورپول اکو به نقل از قربان بردیف سرمربی روبین کازان که در آن موقع آزمون برای آن تیم توپ می زد نوشت که مشیری سعی نموده با آزمون قرارداد ببندد اما در نهایت پیروز به انجام این کار نشد. آزمون پسر طلایی فوتبال ایران است پس خیلی تعجب ندارد که مشیری دوست داشته باشد او را به گودیسون پارک ببرد چون دوست دارد که یک مهاجم شش دانگ برای حمایت از ریچارلیسون و دومنیک کلاورت لوین داشته باشد.

در ادامه گزارش HITC می خوانیم: مشیری ممکن است در خرید آزمون منافعی مالی ببیند و این هم به دلیل صندلی او در کشورش ایران است. او از چند سال پیش خواستار آزمون بود اما اکنون ممکن است که فرصت عقد قرارداد با او را داشته باشد. طبق ادعای نشریه اکسپرس انگلیس، مارسل برندز سرمربی تیم پی اس وی آیندهوون هم سال 2016 آزمون را می خواست و اکنون این بازیکن 25 ساله مشتریانی در اورتون دارد.

آزمون در این فصل عملکرد درخشانی ارائه نموده و در 29 بازی 14 گل زده و 7 پاس گل داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 982

به "سایت انگلیسی اطلاع داد؛ احتمال دست به کار شدن اورتون برای جذب آزمون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت انگلیسی اطلاع داد؛ احتمال دست به کار شدن اورتون برای جذب آزمون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید