راه ارتباطی 144 روستای جنوب استان کرمان قطع است

به گزارش مجله پیامک، خبرنگاران/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: در مجموع راه ارتباطی 290 روستا در بخش های متاثر از جاری شدن سیلاب در جنوب استان کرمان مسدود شده بود که با همکاری نیروهای امدادی و راهداری تا به امروز راه ارتباطی تعدادی از این روستاها باز و همچنان راه 144 روستا در شهرستان های قلعه گنج، کهنوج، رودبار جنوب و ریگان در اثر جاری شدن سیل قطع است.

راه ارتباطی 144 روستای جنوب استان کرمان قطع است

مجید سعیدی در گفت و گو با مجله پیامک درباره آخرین شرایط مناطق سیل زده استان کرمان اظهار کرد: از شب گذشته هماهنگی های لازم بین دستگاهی در راستای مقابله با سیل انجام و دستگاه های اجرایی وارد عملیات شده بودند که تا به امروز خوشبختانه تعداد زیادی از روستاهای متاثر از سیل در جنوب استان کرمان از حالت اضطرار خارج شده اند.

وی با اشاره به اینکه حجم بارش ها در جنوب و شرق استان کرمان طی 24 ساعت گذشته بسیار زیاد بوده است اضافه نمود: در مجموع راه ارتباطی 290 روستا در بخش های متاثر از جاری شدن سیلاب در جنوب استان کرمان مسدود شده بود که با همکاری نیروهای امدادی و راهداری تا به امروز راه ارتباطی تعدادی از این روستاها باز و همچنان راه 144 روستا در شهرستان های قلعه گنج، کهنوج، رودبار جنوب و ریگان در اثر جاری شدن سیل قطع است .

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه در حال حاضر 96 روستا دچار قطعی آب، 81 روستا دچار قطعی برق و 44 روستا در چهار شهرستان دچار آبگرفتگی هستند، خاطرنشان کرد: بارش روز گذشته خسارات زیادی به راه های اصلی و فرعی، زیرساخت های روستایی و شهری، شبکه و خطوط انتقال آب و برق، دام و کشاورزی وارد کرده است که در روزهای آینده میزان این خسارات برآورده خواهد شد.

سعیدی با اشاره به سفر استاندار کرمان به مناطق سیل زده جنوب استان گفت: با حضور استاندار جلسه ای ستاد مدیریت بحران استان کرمان در شهرستان رودبار جنوب را ظهر امروز برگزار و هم اکنون در حال عزیمت به منطقه زهکلوت هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان درباره شرایط راه های جنوب استان کرمان نیز گفت: در حال حاضر شش راه فرعی و چهار راه اصلی در جنوب استان کرمان مسدود است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 883

به "راه ارتباطی 144 روستای جنوب استان کرمان قطع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه ارتباطی 144 روستای جنوب استان کرمان قطع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید