رانندگی خلاف جهت مرد سالخورده در اتوبان حادثه آفرید

به گزارش مجله پیامک، مرد سالخورده حواس پرت با رانندگی در جهت خلاف اتوبان موجب وقوع دو تصادف رانندگی شد.

رانندگی خلاف جهت مرد سالخورده در اتوبان حادثه آفرید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، یک مرد سالخورده انگلیسی که اقدام به رانندگی در خلاف جهت اتوبانی در این کشور کرده بود با خوش شانسی از خطر گریخت. ادوارد بارمَن 76 ساله که قصد رفتن به خانه یکی از اقوامش را داشت به دلیل حواس پرتی به مسافت 5 مایل در جهت خلاف اتوبان A19 در شمال تاینساید رانندگی کرد.

آقای بارمن پس از عبور از تونل تاین متوجه شد در حال رانندگی بر خلاف جهت اتوبان است. در ویدئویی که توسط یکی از رانندگان عبوری تهیه شده است خودروی بارمن را در حال حرکت در جهت خلاف این اتوبان شلوغ نشان می دهد. در این ویدئو در حالی که بارمن در خلاف اتوبان رانندگی می کند، خودرو ها از کنار خودروی وی عبور می کنند. البته بنا به اعلام پلیس محلی انگلیس حواس پرتی این مرد سالخورده و رانندگی در خلاف جهت اتوبان بدون حادثه نبود و موجب وقوع دو تصادف شد که در هر دو خودرو کودک حضور داشت. این در حالی بود که هوشیاری سایر رانندگان مانع از وقوع تصادفات بیشتر شد.

در تصادف اول، یک زن به همراه کودک 5 ساله اش که در صندلی عقب خودرو حضور داشت به علت ترمز ناگهانی و انحراف خودرو برای جلوگیری از تصادف با خودروی بارمن با علایم رانندگی کنار جاده برخورد کردند و هر دو نفر دچار جراحت سطحی شدند. در تصادف دوم یک مرد سالخورده به همراه نوه 2 ساله اش با خودروی بارمن تصادف کردند. هر دو نفر که دچار جراحت سطحی شده بودند بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

بارمن با پذیرش رانندگی خطرناک خود در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفت. طبق حکم دادگاه این مرد 76 ساله به 4 ماه حبس تعزیری و 12 ماه تعلیق از رانندگی محکوم شد. او همچنین به مدت 2 سال اجازه رانندگی در جاده ها را ندارد و قبل از رانندگی باید در آزمون رانندگی شرکت کند. بارمن همچنین به پرداخت 1000 یورو جریمه و 250 یورو خسارت در دادگاه محکوم شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1439

به "رانندگی خلاف جهت مرد سالخورده در اتوبان حادثه آفرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانندگی خلاف جهت مرد سالخورده در اتوبان حادثه آفرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید