داغ شدن هشتگ دونالد پوشکی!

به گزارش مجله پیامک، رئیس جمهور آمریکا در توییت های آخر شب خود در روز شکرگزاری، به توییتر تاخت و از الگوریتم ترند های آن و تبعیض عظیم محافظه کارانه انتقاد کرد.

داغ شدن هشتگ دونالد پوشکی!

به گزارش ایسنا به نقل از هیل، دونالد ترامپ از بستر شبکه اجتماعی به خاطر انتشار ترند های کاملاً غلط که هیچ ارتباطی با آنچه در دنیا در حال رخداد است ندارد، انتقاد کرد.

ترامپ در توییت دیگری نوشت: توییتر در حال انتشار ترند های کاملاً اشتباه است که مطلقاً هیچ ارتباطی با آنچه در دنیا اتفاق می افتد، ندارند. آن ها از خودشان در می آورند، فقط هم مطالب منفی را ترند می نمایند. همان چیزی که در روز برای فاکس نیوز اتفاق می افتد، برای توییتر هم صادق است، آن هم تبعیض عظیم محافظه کارانه!

وی در توییت جداگانه ای نوشت: بخش 230 (مصونیت ناشران وب سایت از محتوای شخص ثالث) به خاطر اهداف امنیت ملی باید سریعاً لغو گردد.

رئیس جمهور و جمهوری خواستار خواستار این هستند که بخش 230 قانون شایستگی ارتباطات لغو گردد و می گویند این بخش به شرکت های شبکه های اجتماعی اجازه می دهد که علیه محتوای محافظه کارانه در وب سایت هایشان تبعیض قائل شوند، در حالی که معمولاً چنین محتوایی تقویت می گردد.

توییتر از اظهارنظر درباره توییت های رئیس جمهور خودداری نموده است.

ترامپ تعیین نکرد که کدام توییت ها یا ترند ها کاملاً اشتباه بوده اند، اما در پی کنفرانس مطبوعاتی او در روز شکرگزاری هشتگ DiaperDon (پوشک پوشیدن دونالد ترامپ) یکی از ترند های داغ در بستر شبکه های اجتماعی آمریکا بود.

ترامپ در این کنفرانس بار دیگر ادعا های بی اساس تقلب در انتخابات را بیان نمود. وی از تسلیم در برابر جو بایدن خودداری نموده است.

هشتگ DiaperDon مورد استفاده چند فرد مشهور هم نهاده شد، از جمله مارک همیل، بازیگر جنگ ستارگان که در توییتی نوشت: شاید اگر درست رفتار کنی، از دروغ گفتن برای تضعیف یک انتخابات منصفانه دست برداری و به جای ناله در خصوص اینکه رفتار بدی باهات میشه به آنچه برای کشور خوب هست فکر کنی، دعوت خواهی شد که سر میز عظیمسال ها بنشینی!

منبع: فرارو
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: shortmessagesystem.ir شناسه مطلب: 1349

به "داغ شدن هشتگ دونالد پوشکی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داغ شدن هشتگ دونالد پوشکی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید